Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akiknek orgazmusa van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek orgazmusa van, esetleg spricceltek is szex közben! Szerintetek mitől lehet a következő?

Figyelt kérdés

Párommal együtt vagyunk több éve. Rendszeres a szex, jó mindkettőnknek is beszélgetések alapján. Azonban ha kinyalom, és elélvez, egyből össze zárja a két lábát, és utána értelem szerűen érzékeny. Amivel nem lenne gond, de azt érzem, valamit titkol ilyenkor, nagyon figyel rá, hogy mindig időben össze csukja a lábait, és el tolja a fejem egyből orgazmus közben. Volt, hogy szinte biztos voltam benne, hogy egy nagyot spriccelt volna. Szerintetek lehet ezt titkolja, csak nem meri megmondani? Én nagyon vonzónak talàlnám ezt, de tudom mennyire szégyellős, és ha rákérdeznék, lehet utána még jobban zavarná szex közben?!

26/F



2020. nov. 14. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Vannak nők akiknek egyszerűen nem esik jól nyalás után semmilyen lenti kontaktus.


De egyébként... miért nem beszélsz vele? Értem én, hogy szégyellős és félsz, hogy jobban elzárkózik, de egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció.

2020. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
több éve együtt vagytok, és nem mered tőle megkérdezni? 🤨
2020. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Elsővel egyet értek. Esetleg nem kell konkrétan megkérdezned, hogy spriccelt-e hanem mondjuk ha ez neked tetszett akkor egyszerűen tegyél rá egy finom megjegyzést hogy mondjuk olvastad valahol, és mennyire szexinek tartod. Akkor biztos nem zárkózik el, ha tényleg ez áll mögötte. Akár titkolhatja is, de pl én is egyből zárom a lábam és eltolom a párom fejét amikor orálisan csúcsra juttat, mert rendesen fáj ha utána még a csiklómhoz ér. Nagyon érzékennyé válik a csikló ha sokáig izgatják és még intenzív is.
2020. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy csak érzékeny, lehet a spricc.

#3 Attól, hogy a férfi szexisnek tartja, őt izgatja a squirt, attól még nem biztos, hogy a nő szívesen elengedi magát. Férjem is nagyon izgatónak tartja, de engem ettől függetlenül mai napig zavar. Teljesen le tudok blokkolni tőle. És nem feltétlen férjem előtt szégyellem magam. Egyszerűen zavar. Kellemetlen, és zavar, ahogy mindent elárasztok. Hiába tudom, hogy nem vizelet, mégis olyan érzésem van, mintha bepisilnék.

2020. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
#4 3-as vagyok, én ezt mindössze egy tippnek írtam, mert talán kevésbé fog elzárkózni, ha csak azt hallja, hogy jó dolog mintha egyből rákérdez, hogy "figyi jól éreztem a múltkor?"
2020. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha spriccel, akkor elázik a leoedő! Az én párom spriccelős, az alá tett törölköző is elázik, ezért pelenkázó neylont is teszünk alá!
2020. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!