Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha PÁRKAPCSOLATOT szeretnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha PÁRKAPCSOLATOT szeretnének velem instamodell külsejű lányok is, de csak szexkapcsolatot senki, akkor én most mi vagyok? Incel, alfa vagy béta?

Figyelt kérdés

Céltudatos, ambíciózus férfiként sokszor én is irigykedve nézem a léhűtő trógereket, akiknek megadatik az összejárogatós kötetlen szex lehetősége.


Mit csinálnak ezek a férfiak másképp? Miben jobbak, mint én?



2020. nov. 14. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
balfax vagy ennyi
2020. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy a beta provider. Ezért kellesz kapcsolatra nekik, mert ambíciózus vagy van egy kis pénzed, de a külsődre nem gerjednek. Ha lenne jó külsőd akkor chad lennél és meglenne a kötetlen szex. Nem csinálnak semmit jobban nálad, csak jobban néznek ki.
2020. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
42%
Te vagy az àlmodozó, Bàstya.
2020. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy mégsem vagy tökös ehhez.
2020. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Aham, ha ilyen nagymenő vagy (azt most ugorjuk át hogy neked egy nőben a legfontosabb hogy "instacsaj" legyen) akkor miért nem kezdesz valamelyikkel normális párkapcsolatot? Azt gondolom már mondták neked, hogy normál kapcsolatban is szokás dugni, nem? Avagy mégsem vagy ilyen nagymenő, csak sztárolod magad (de ettől még egy nő sem fog rád itt privit írni).


Ja amúgy a nők ha szimpatikus valaki akkor sokkal nyitottabbak az ismerkedésre "normál" úton, mintha csak egy db lyuknak néznék őket.

2020. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagymenő. Az instacsajt példaként írtam. Normális párkapcsolatot meg azért nem kezdek, mert belefásultam. Volt 29 olyan kapcsolatom vagy kapcsolat kezdeményem, ahol szex is volt és mindenhol ez volt a probléma, hogy tök passzív lettem, nem akartam eljárkálni meg programokat kitalálni meg szorosabbra fűzni a viszonyt. Volt akinek az volt a baja, hogy összeköltözni nem akarok, gyereket nem akarok vagy fontosabb az extra munka mint a hónapfordulónk (mintha számítana, hogy a 30 napos hónapból csak egy nappal előtte és egy nappal utána tudunk találkozni, az adott napon nem).
2020. nov. 15. 01:34
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem menő, de bevágja a mennyiséget:) Én tényleg nem menőnek nézlek, mert ez nem menőség hanem szánalom. Az instacsaj meg semmit nem mond te észkombájn. Bárkinek lehet instája, még annak is aki nem is szép. Nem tudtad? Mekkora lúzer vagy.
2020. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
az insta pont arról szól hogy ami fentvan az 90%-ban KAMU. csak látványért beállíttott műmájerkedés. :)
2020. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nehéz idiótákkal vitatkozni... Ennyi erővel topmodell is lehet Palvin Barbi vagy Kate Moss, az egyik szép a másik rusnya.
2020. nov. 16. 01:28
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Bangó Margit meg egy igazi bombázó top modell nem? Nézd meg az instáját olyan szexi! Mondjad még az okosságokat. Kár is lenne veled vitatkozni. Ha hülye vagy hülye vagy.
2020. nov. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!