Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt sugarbaby-k milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt sugarbaby-k milyen tanácsot adnának egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Kizárólag a tényleges sugarbabyk véleménye érdekel. Filozófálgatók kíméljenek...

2020. nov. 15. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Az elején próbáld meg minél jobban azt mutatni, hogy nagyon élvezed vele, még akkor is, ha valójában nem. Amúgy próbáld meg a lehető legjobban élvezni, különben nagyon nehéz lesz. Mindenképpen csinálj egy popsi mosást, beöntést szex előtt, hogy ne legyen gond ha anált akar.
2020. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Gumit használjatok. Olyasmibe ne menj bele, amit nem akarsz, vagy csak plusz pénzért(még a tali előtt kell megbeszélni, hogy pontosan mi lesz, nehogy félreértés adódjon). Előre adja mindig oda a támogatást, ne utólag, nehogy át legyél verve. Érdemes iszogatni is előtte, nekem józanul nem ment volna.
2020. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vicces a válaszod, tekintve, hogy orvosira járok
2020. nov. 15. 19:02
 4/16 A kérdező kommentje:
2esnek szántam
2020. nov. 15. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
#4 Én átérzem a helyzeted, egyetem alatt kb nulla szülői támogatással én is kénytelen voltam ezt csinálni. Persze akiket elkényeztetnek a szülei, azok könnyen pofáznak arról, hogy kinek mit kéne vagy nem kéne csinálni...
2020. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

6/6

Te sok pasival voltál ez idő alatt?

2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én valamikor i dad ként (tudomtudom nem engem kérdeztél) de ilyen stílussal nagyon nehéz lesz hogy " csak a babyk" véleménye érdekel, ez egy nyilvános oldal és mindenkinek lehetősége van a hozzászólásra Le is pontozhattok picit sem érdekel de szerintem nincs visszataszítóbb mikor egy baby azt gondolja hogy mivel neki olyanja van amikre a pasik vágynak ő az isten-királynő. Ez egyenrangú a helyzet, mert neked viszont pénz kell, de azt megmondom hogy amikor velem egy fiatal lány és elvileg ő is egyetemista volt ilyen hangnemet megengedett, akkor sajnos két percen belül pénz nélkül az ajtó előtt találta magát és bizony sokáig kellett könyörögnie hogy új lehetőséget biztosítsak a számára. Amúgy (tudom nekem nem szabadna ugye válaszolni) :) de szerintem add magad és pont hogy ne játszd meg hogy de mennyire jó a tapasztaltabb krosztály rögtön észre fogja ezt venni. Arra ne számíts hogy könnyű pénzkereseti lehetőség lesz, mert igen is vannak elvárásaink és nem csupán szexuális szempontból, egy bizonyos kor és szint felett nem elég az hogy "ja-ja igazad van" hanem ha nem tud a baby mentálisan is felnőni a feladathoz akkor szenvedés az egész.
2020. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha sérti a kérdésem a nagyon fontos,érett és mindenképpen mellőzhetetlen személyed

Pontosan az ilyen kommentekre nincs szükségem

A sugarbabyk oldaláról van szükségem a történetre, az ő véleményük, tapasztalatuk és tippjeik kellenek nem a tied

Törődj bele hogy egyszer nem kértek a véleményedből

2020. nov. 15. 20:14
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

6osnak


Semmiben nem tàmogattak a szüleim, 0ftal indultam el a vilàgba, tehát nekem ne nagyon mutasd be milyen nehéz úgy hogy otthonról nem tàmogatnak. Ennek ellenére soha nem kellett pénzért szexelnem.

Előbb haltam volna éhen valószínűleg. De mindig megtalàltam a módjàt hogy fennmaradjak.

Kurvàlkodni a legkönnyebb.

Egyébként minden hónapban van egy kérdés egy màsik kategóriában arról hogy a pasi most tudta meg, hogy a baràtnője ezt csinàlta évrkkel ezelőtt. Ott olvashattok sok sztorit, hogyan cseszi el egy "nő" így a életét.

2020. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

10es

Most akkor döntsd el hogy álmomban járok csak orvosira vagy mivel orvosira járok nem kell ecsetelni a HPV-t .😂😂

Sajna a kasszázásnál/ takarításnál hatásosabb ez a megoldás.

Mivel a válaszod egyáltalán nem építő jellegű ne stresszeld a neuronjaidat a válasz adással, mert így is kevés van.

2020. nov. 15. 20:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!