Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben egymás szemébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben egymás szemébe nézni milyen érzés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlságosan jó az arckifejezésekben és félek ha ilyen helyzetre kerülne a sor hülye fejet vágnék és szerintem az eléggé kellemetlen lenne aktus közben.

Nektek volt már?(Gondolom az egy éjszakásoknál nem igazán szokott lenni)

Milyen érzés volt?

Kellemetlen?

Fura?

Zavarbaejtő?

Beindító?


2020. nov. 15. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mennyei :) 20/N
2020. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Beindít tejesen főleg amikor orálisan kényeztetnek :)
2020. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Van, amikor a hangulat ezt kívánja. Csodálatos érzés. Leírhatatlan. Majd akkor nosz fel, ha egy nap ezt természetesnek fogod gondolni, nem azon agyalni, hogy milyen fejet vágsz közben. Ha szeretitek egymást, tökre nem a fejed számít közben.

Én sosem egyéjszakázom, azt meghagyom a lelkileg, érzelmileg kopott népnek. 32F

2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
kínos
2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem, ha savanyú lábszaga van a nőnek. 😆😆😆
2020. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Fantasztikus

19f

2020. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, nagyon izgató, ha látom a másik arcát közben. Főleg akit nagyon szeretek. Egyéjszakásaim nem nagyon voltak, ott annyira lehet nem izgatna. A sajátomat sem szoktam elrejteni, pedig annyira nem szép az arckifejezésem szex közben.
2020. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van akivel isteni (ha működik a kémia, és nagyon jól kijövünk), van akivel nagyon kínos. Attól függ. Ezért jó a szerelmeddel dugni. 24f
2020. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!