Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy dom mindig dom? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dom mindig dom? Vagy vannak időszakok amikor nem?

Figyelt kérdés

Van egy dom partnerem, akivel eleinte nagyon élveztem mindent, mind szexuálisan, mind pedig azon kívűl is a viszonyunkat. Viszont az utóbbi időben azt érzem mintha kezdené elveszíteni a kontrollt felettem. Nem arról van szó, hogy küzdök ellene vagy ilyesmi (bár előfordul hogy direkt nem teljesítem a kérését rögtön, de csak az élvezet miatt), viszont mintha őt ez a dolog már nem érdekelné, illetve mintha annyira nem is élvezné ezt a dolgot. És ezt már 1-1,5 hete érzem rajta. Szóval nem is az, hogy valami átmeneti dolog lenne vagy valami a háttérben ami miatt szüneteltetné a dolgot. És nem is rég kezdődött vele a dolog, kb 1 hónapja. Szóval talán az én személyem megunását is kizárnám talán.


Előfordulhat az hogy nem is volt igazán dom típus? Vagy esetleg én miattam lehet ez a dolog, mert néha ellenálltam neki?



Illetve azt még hozzá tenném hogy nem párkapcsolatban élünk, a kapcsolatunk pusztán a vágyaink kiélése miatt jött létre.



2020. nov. 16. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat, hogy valaki csak megjátszani próbálja, de kibukik. Én azt tapasztaltam, hogy ha engedetlen vagyok, csak még jobban felhergelem. :) Ha igazi dom.
2020. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Jaja, szerintem csak a kedvedért játszotta a domot.

Egy igazi dom, nem lesz se átlag, se szubmissziv semmi esetre sem.

Én imádom a sub nőket, és miután lefektettük az úgymond "szabályokat" onnantól kezdve minden együttlét hibátlan, ami nyilvan nem pár hétre szól.

Tehát nyilván tudtate köré vágysz, de mivel ő nem igazi dom, eddig tudta magára erőltetni a dolgot.

F

2020. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

gyakran találkoztok?


az irányítás sok energiát feltud emészteni, vannak helyzetek amikor az ember másra fókuszál és így nem marad ereje erre

én is pl élvezem az irányítást, vágyom rá, de nem helyezhetem mindenek elé, mert az életben vannak más fontos dolgok is amivel haladni kell

2020. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 alkalommal, van hogy néha akár 2 nap is volt egyben. De nem éreztem, hogy muszájból lett volna, volt is olyan hogy egyéb dolgok miatt mind ketten lemondtunk 1-1 alkalmat
2020. nov. 16. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Meglehet az is, hogy switch és váltakozik, hogy épp milyen kedve van.

Az is lehet, hogy dom, viszont kell neki néha szünet, akár 1-2 hét is. Vagy talált valaki mást. Vagy ilyesmi. Beszéld meg vele.

2020. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!