Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cigány punci és a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány punci és a magyar punci között lehet látni különbséget? és a cigány pénisz magyar pénisz között?

Figyelt kérdés

21 éves hölgy vagyok és bár már elküldtem nektek hogy hogyan néz ki az enyém ,de sok férfi egyből azt kérdezte tőlem hogy roma vagy?


honnan tudták hogy az vagyok amikor az arcom nem látták?


honnan lehet észrevenni hogy egy punci ázsiai latin vagy európai indiai vagy cigány?


a formáján eleve látszodnak a vonások vagy csak a bőrszín amiből negtudjátok állapítani?



illetve biztos lehet különbség is hogy a roma női nemi szerv melegebb forróbb mint a magyar vagy szűkebb jobb stb?



2020. nov. 17. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
"21 éves hölgy vagyok" Én meg Antarktisz miniszterelnöke...
2020. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatom szerint a roma lányok csiklója sötétebb.
2020. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
na lássuk azt a képet
2020. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Bőr színe, szőr sűrűsége és a szőrszálak vastagsága utalhat rá, a csikló színe is, de úgy alapvetően szerintem csak punciról nehéz megmondani.
2020. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Magyar fiúnak is barna a f*sza..

A f*sz amúgy is barnább mint pl a hasad mert ott a bőr jobban össze megy..

27N

2020. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Fujjj
2020. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Mindkét puncival van tapasztalatom. Nincs különbség. Ha ápolt és tiszta, akkor mindkettő csodás.
2020. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
a kérdező a lapocka srác :D nem csaj, mindig a bzis travis kérdéseivel jön, ez új
2020. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

üdvözlet miniszterelnök úr én Atlantisz elnöke vagyok szeretnék gazdasági kapcsolatot önnel az országával bruhaha



amúgy talán a szín miatt de szerintem ugyan olyan nem jobb nem rosszabb ugyan az még is más

2020. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Na mutasd azt a képet.
2020. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!