Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arc nélküli intim fotó küldése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arc nélküli intim fotó küldése messengeren bevállalható, milyen veszélyeket hordoz magában?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy nővel, elég normálisnak tűnik, át is mentünk messengerre, szóval maga a profil tuti nem kamu, csomó kép van fenn róla, baráti társaságban és a gyerekeivel is egyaránt, amikről előtte is beszélt, tehát őszinte volt. Ő már küldött bikinis képet, amit egyből le is kapott elővigyázatosságból, miután megnéztem. Beszéltem neki a farkamról, és azt mondta, hogy küldjek képet, de egyelőre nem egyeztem bele. Azt mondta, rögtön levehetem én is utána. De mi van ha csinál képernyőképet a beszélgetésről? A másik pedig, hogy ha törlöm is a képet, akkor ha jelentik a beszélgetést, még láthatóak lesznek. Nem tudom mit tegyek, nem tudom mi bajom származhat ebből, tényleg normálisnak tűnik, de fő az elővigyázatosság. Ti mit tanácsoltok?
2020. nov. 17. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én csak rendes feltöltött képet adnék, amiről figyelmesen kitörölném a személyiségjegyeket. (Anyajegy, tetkó, sebek, etc)


Így a beszélgetésben csak egy link lesz, amit simán letörölhetsz miután megnézte és akkor már nem él a link.


A képet meg küldözgetheti akinek akarja, senki se fogja tudni hogy kié az a farok.

2020. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Snap-et nem ismerem, de instán lehet eltűnő képeket küldeni (lassan jön Messenger-be is). Ott látszik az is, ha lementi.

Arcod és egyéb olyan jellegzetes dolog (karkötő, tetoválás, stb.) nem látszik, akkor bárkié lehet.

2020. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem küldenék. Ha kíváncsi, nézze meg élőben. (Félmeztelen úszónadrágos kép még oké, de ez nem.)
2020. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Se snapem, se instám. Csak a péniszemről küldeném a képet, ha küldeném, a háttér homályos lenne. 1-es: Tehát akkor ne messengerbe töltsem fel a fotót?
2020. nov. 17. 10:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Messengeren videobeszélgetésben kommunikáltok, vagy szöveges üzenetekben?


Amig nincs videobeszélgetés köztetek, addig simán lehet egy meleg is az akivel kommunikálsz.

Ha távbeszélgetéssel kommunikáltatok csak, akkor max. ronda/idősebb nő (70-es nőnek is simán lehet intelligens, fiatalos hangja).


Ha viszont tiszta videobeszélgetésből az, hogy egy vonzó nő kéri, akkor küld neki simán alsógatyás (nem álló műszeres) képet is arccal, meg semleges (semmire sem utaló háttérrel, pl. fehér fal) testedről, ahol állhat a szerszám. Nőnek nem tetszik az olyan, amin csak ez van.


(idős néni)

2020. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Valamelyik haragosod szivat kamu profillal. Amint megvan a képernyőfotó megy fel a netre.
2020. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak nekem furcsa ez? Lányok nem szoktak képet kérni farkakról. Néha kapnak, gyakran kéretlenül, néha meg is nézik, de kérni biztos nem kérnek. #3-al értek egyet, ajánld fel, hogy megmutatod neki igaziból :) Ha ez nem jó neki, akkor valamit akar a képpel.

Nehéz egyébként, szinte lehetetlen úgy képet küldeni, hogy ne tudja megtartani, ha akarja.

2020. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt mondtam neki, hogy megmutatom igaziból, azt mondta rendben, de azóta mintha kicsit morcos lenne, nem tudom. Biztos, hogy nem haverom szivat meg ilyenek. Tele van a nő facebookja képekkel a családjával, gyerkőceivel, baráti társaságban stb. Ő kérte, hogy menjünk át tinderről face-re. Küldött tegnap is képeket, volt közte egy bikinis,a többi sima selfie. Szöveges üzenetben beszélünk.
2020. nov. 17. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vadidegennek nem küldenék, de szexpartnernek többször is küldtem már messengeren. Háttér nemigen látszik, tetkó, arc se. Nekem annyi a lényeg, hogyha bármi miatt kikerül valahova, ne legyek felismerhető. Az nem zavar, ha a partner esetleg megmutatja 1-2 havernak. (Hozzáteszem, én nem szoktam, maximális diszkrécióval kezelem a kapott képeket.)
2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én messengeren tuti nem küldenék,hiszen látja a profilt. Egy gondolat és fenn vagy a napiszaron,névvel,képpel,profillal. Sosem értettem ezt a magamutogatást.
2020. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!