Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány lánnyal, pasival találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lánnyal, pasival találkoztatok tinderen keresztül és hányból lett szex?

Figyelt kérdés

Mennyi idővel az első randi után jött össze a szex?

Milyen volt a szex, úgy sikerült, ahogy terveztétek?

Hány évesen és mennyi ideig tindereztetek?

Kort és nemet is írjatok!



2020. nov. 17. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

43/F vagyok

A megjelenéstől számítva használtam a Tindert, és nem értem, miért sütötték rá, hogy szexparner kereső. Összesen 4 olyan adatlapba boltlottam, amely lányok konkrétan szexkapcsolatot kerestek, a maradék 99,9% ki is írja az adatlapjára, hogy ez szóba sem jöhet.

Én valódi párkapcsolat reményében voltam fent. Számtalan randin voltam, de általában az történt, hogy az első randi 10. percében már menekültem volna. Talán 5-10 olyan lány volt, aki nekem bejött, de én nekik nem, így nem lett folytatás. Összesen 5 olyan lány volt, akivel elkezdtük az ismerkedést, elindult egy kapcsolat és azokban volt szex, de max 1 hónap után szakítottam velük, mert kiderült, hogy nem működik. Kivétel az utolsó, akit 1 hónapja ismertem meg. Vele jelenleg is együtt vagyok és a dolog működni látszik :)

2020. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

5ből 5 lett szex, randi nélkül. Miután megcsalt az exem, nem álltam készen kapcsolatra, szóval csak dugtunk. Bár azért az 5ből 3an voltak csak igazan jók benne xd aztán meg páran többet akartak szóval inkább töröltem az appet.

22 F

2020. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
3 éve vagyok fent, nagyjából 10 match jött össze, akik előbb utóbb mind eltűntek.
2020. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Volt már pár szexpartnerem az évek során, de tinderről konkrétan nulla. Akik neten tudtnak ismerkedni, azok szerintem kezdjenek el lottózni, mert nagyon szerencsések.
2020. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
0/0
2020. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

három pasival randiztam, de csak kettővel lett szex a vége

19l

2020. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1 randi volt, es abbol szex lett a vege.
2020. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Többször több szakaszban használtam a tindert hosszabb kapcsolatok között.

Volt kb. 10-12 randim, ebből 4-ből lett szex és 2-ből hosszabb/rövidebb párkapcsolat

2020. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nice hogy mennyire le lettem pontozva... pedig csak az igazat mondtam. De ha egyszer nem állok készen egy újabb kapcsolatra? #2es voltam btw
2020. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
heti 3-5 match 99% siker arány 1x nem volt szex mert a csaj képe kamu volt és nem jött be
2020. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!