Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,Nők A segitségetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők A segitségetek kellene. Egy szűz lánnyal lesz dolgom és mivel fontos a számomra,szeretném ha jó lenne neki.Kitaláltam valamit.Olvássátok el.Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Szóval jól gondolom ,hogy a szűz lányoknaka legkényelmesebb póz először a lovagló póz? mivel rajtm ül,ezért olyan tempót és olya mozgást tud csiálni ami a számára biztosan kényelemsebb.Erről mint gondoltok?


Köszönöm.


2020. nov. 17. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, csak kevésbé intim.
2020. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

őt kellene megkérdezni hogy van-e kedve így kezdeni, vagy inkább alul szeretne lenni. mindenkinek más jön be, nekem anno a misszionárius vált be, egészen kellemes első élmény lett :)

24N

2020. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett volna elsőre a lovagló. Nehéz is volt nekem, fájt is, külön ha még nekem kellett volna irányítani, meg mozogni, az nem j{tt volna be. De talán beszéld meg vele, vagy majd kiderül hogy hogyan szeretné
2020. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene elsőnek a lovagló,inkább misszionárius.
2020. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudtam elsőre a misszionárius a legjobb
2020. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kezdjetrk misszionariussal, es utana mehet a lovaglo
2020. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Nekem is a misszionárius vált be elsőként.

Én nem mertem lovaglóban "indítani". Hanem csak idővel jutottunk el odáig. Azóta is az egyik kedvencem.

2020. dec. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!