Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, romantikus lágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, romantikus lágy enyelgés vagy keményen tolt szex jön be nektek?

Figyelt kérdés

Gyertyafényes, többnyire csak simogatós, kedveskedő, lassú lefolyású szeretkezést kedvelitek jobban vagy a lepedőmarkoló, szinte ágyneműtépő szenvedélyt, amikor sportedzéssel felérő tempóban úgy megpakolnak, hogy utána alig tudtok lábra állni?

Persze, a változatosság gyönyörködtet, egyik, nem feltétlenül zárja ki a másikat, de azért meglehet határozni, melyiket kedvelitek jobban.



2020. nov. 17. 12:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

keményen szeretem

akivel szerelem van azzal a gyengéd is jöhet

24/nő

2020. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

A nök akikkel voltam tenyleg szeretik a kemeny szexet, de fontos a fokozatossag!


Szinte hallom hogy " kemenyen ba..., most kefe..., Ne kimelj! stb. 😁

37F

2020. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában a végére durvulunk be.
2020. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

Hangulatfüggő! Néha egyiket máskor másikat kívánom. Sokszor a laza romantikából lesz a vad dugás. Talán ez a legjobb verzió!

Az egyik barátnőm arra esküszik, ha másnap járni is alig tud, másik barátnőm viszont ezen a kijelentésen mindig kiakad, ő elképzelni sem tudja ezt a tempót.

35N

2020. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A kettő között
2020. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kemény durva szex! 18/L
2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ez a nőknél is hangulatfüggő. Illetve attól is függ mennyire kívánják pont a szexet milyen napjuk volt stb stb...
2020. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első. Nekem sokszor tud fájni, szóval azt a nem szeretem.
2020. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

49 éves férfiként, nagyjából 50-60 partnerrel a hátam mögött én úgy gondolom, a legtöbb nőre az jellemző, ha megfelelő partnerre akadnak, akkor a fokozatosság a jellemző a szexre. Romantikával, lassan kezdve, majd az izgalom fokozódásával akár igazán kemény menet is összejön.

Ha a férfinak nincs korai magömlése, akkor igen hosszú ideig is lehet nyújtani az élvezetet. Sok nő szereti, ha meghajtják, mint a singer varrógépet. (Ezt a mondást még kölyök koromban hallottam, akkor nem is értettem, mit jelent. Tehát, mindezt már akkor is jól tudták.)

Nagyon imádom, amikor a nők levetkőzik a gátlásaikat és totál beindulnak, amikor markolnak, olykor karmolva húznak magukba, szemeik felakadnak, minden porcikájuk beleremeg az élvezetbe!

2020. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hangulatt fuggo

De a hevesebbet jobban kedvelem

2020. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!