Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek szexel valaki ha épp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek szexel valaki ha épp nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
A szex célja az utódnemzés, és nem a perverz vágyak levezetésére szolgál. Sok nő rinyál hogy a férfiak csak ki akarják őket használni, de egyébként majdnem jobban igénylik mint a férfiak. A férfiakról inkább ne is beszéljünk...

2020. nov. 17. 15:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye ezt nem komolyan kérdezted?

Volt már neked igazán jó orgazmusod? Mert ha igen, akkor szerintem nem kérdeznél ilyet. A szex az emberek többségének nem csapán egy szükséges tevékenység, ha gyereket akarnak.

2020. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem te vagy az, aki olyat kerdezett, h minek 14-18 kozott párkapcsolat? Ott is megmondtam h savanyú a szőlő.
2020. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

#11 Nekem nem az orgazmusokról szól az egész életem, ja és nem vagyok szűz.

#12 Nem én voltam.

2020. nov. 17. 17:37
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogyelj, akkor te szexlej csak annyi alkalommal maikor gyereket akarsz. De a többiek nem mindegy mit csinálnak? :D
2020. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Az ember úgy van összerakva, hogy igényli a rendszeres nemi életet. Nélküle különféle testi és lelki defektusok léphetnek fel.
2020. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
A férfinak kell az élvezet és az orgazmus. Ha nincs párod igenis kell maszturbálni, mert ha bent marad mindig minden abból komoly egészségügyi bajok is lehetnek. Vagy te mindig megvárod az éjszakai magömléseket? Ha meg nem várod meg akkor neked is szerepet játszik az élvezet az életedben. Vagy csak azért nem vagy szűz mert már van egy gyereked? Akkor szegény feleséged. Max egy aszexuális fogadja el ezt a hozzáállást. Nem lehet, hogy te az vagy?
2020. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

16# nem csak a férfiaknak kell.

Nőként is kell az élvezet.

2020. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem érted az életet?
2020. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek eszel finom kaját? a táplálkozás az életbenmaradásért van. tehát nem kell finomat enned, élj kizárólag kenyéren és szalonnán.
2020. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#16 Kedves "Doktor úr". Én már majdnem 6 hónapja nem masztúrbáltam, nem hogy semmi egészségügyi promlémám nincs (egyébként orbitális baromság amit mondtál) de a 170 nap alatt egzszer sem volt éjszakai magömlésem. A sperma tele van vitaminnal, és feleslegesen nem jó elpazarolni. És ha a szex nem is, de a masztúrbálás mindenképp felesleges.
2020. nov. 17. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!