Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek szexel valaki ha épp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek szexel valaki ha épp nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
A szex célja az utódnemzés, és nem a perverz vágyak levezetésére szolgál. Sok nő rinyál hogy a férfiak csak ki akarják őket használni, de egyébként majdnem jobban igénylik mint a férfiak. A férfiakról inkább ne is beszéljünk...

2020. nov. 17. 15:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#19 Ezt úgy mondod mintha csak a kenyér és a szalonna lenne tápláló. A táplálkozásnál, és a szexnél is kell a moderáció.
2020. nov. 17. 20:45
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 16-os vagyok. De azt hogy csináltad, hogy közel fél évig nem ömlöttél ki? Egészségügyileg biztos, hogy minden rendben odalent? Mert egy egészséges férfi nem így működik. Ha nem szexelek és nem is verem ki, a magömlés teljesen spontán folyamat, nem tudom tudatosan befolyásolni.

Vagy pedig nő vagy! Akkor teljesen érthető, ha nincs. :D

2020. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem 16 os vagyok, de a maszturbáládnak és szexnek is nagyon sok jótékony hatása van. Mind fizikailag és pszichésen is. Lehet te nem kívánod, vagy aszexuális vagy, vagy gát van benned ami lehet szégyenérzet, vagy vallási bigottság miatt, de mindegy is. A lényeg a lényeg, hogy értjük te nem kívánod, nem érted miért jó a szex, hát ne csináld. Igazából senkit se érdekel, mit teszel az életeddel, éld ahogy akarod
2020. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#22 Férfi vagyok, és igen minden rendben odalent. A spontán magömlés állitólag kamasz korban gyakori, felnőtteknél nem annyira. Van akinél gyakori ha nem ürit, valakinél pedig felszivódik a testbe/szervezetbe, mint pl. nálam, és ha felszivódik az egészségesebb mintha maszturbálna az ember.
2020. nov. 17. 21:09
 25/31 anonim ***** válasza:
69%
Az agyadnak viszont már van baja, ez biztos.
2020. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el nekem, hogy a sperma hogy a francba képes felszívódni? Tanultam anatómiát az egyetemen de ez valahogy nem rémlik, pedig mindig 5ösre vizsgáztam belőle.


Egyébként köszönöm, akik kiálltak mellettem. Lehet nem volt a legszebb stílus, de éreztetni akartam, hogy ez egy nonszensz kérdés, és természetesen a nőnek is kell az élvezet, de valahogy egyértelmű lett, hogy férfi a kérdező ezért próbáltam a férfi oldalt megragadni.


24/L 16os válaszoló

2020. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26 Azért az nem semmi hogy nő létedre ilyen magabiztosan állitod hogy márpedig egy férfi számára egészségtelen ha nem veri a répát, és nem ejakulál rendszeresen. Nem bántani akarlak, de had kérdezzek tőled valamit Miss Einstein. Ha egy férfinak nincs magömlése 6 hónapon keresztül, akkor mégis mi történik a spermával? Ezt olvasd el.

[link]

2020. nov. 18. 15:30
 28/31 A kérdező kommentje:
2020. nov. 18. 15:34
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem szeretsz szexelni, akkor ne csináld! Gondolom nem kényszerít rá senki erőszakkal. De az mért fáj neked, ha más meg szereti ezt a fajta tevékenységet?

Én pl meg nem enném a pacalt, de nem kezdek el vitatkozni azzal, aki szereti, hogy de miért eszi meg?!

2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#29 Én is szeretek csak nincs kivel. A maszturbálást viszont egészségtelennek, és energiapocsékolásnak tartom. Persze mindenki azt csinál amit akar.
2020. nov. 18. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!