Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megtudta, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megtudta, hogy a két legjobb barátjával régebben lefeküdtem egy buli után (meg még volt egy srác negyediknek a szobatársuk) és ez nagyon zavarja, szerintetek hogyan tudnám meggyőzni, hogy ennek nincs semmi értelme, hogy ezen idegeskedik?

Figyelt kérdés
18/N
2020. nov. 17. 16:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor gondolom azt, hogy nem is olyan rossz hogy nincs barátnőm

20/f

2020. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
67%

Együtt voltál már a jelenlegi barátoddal amikor a dolog történt? Mert ez nem derült ki a leírásból és igen fontos körülmény, mivel ha nem voltatok akkor még együtt semmi dolga nincs ezzel, mármint nem számoltathat el ezért.

Mellesleg öröm nézni mennyien ítélkeznek, holott melyik srác ne akarná kipróbálni 2-3 lánnyal :D

2020. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó voltam, lemaradt hogy 18 éves srác vagyok :)
2020. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%
22,kit erdekel hogy egyutt voltak e mar... Egyebkent nyilvan nem, ettol meg szerinted valtozik valami? Hogy szerencsetlennek abban a tudatban kell napi szinten talalkoznia a legjobb barataival hogy azok kozosen atmentek a noje valszet minden nyilasan?! 5percig nem tudnek egyutt lenni senkivel ebben a tudatban..
2020. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%

lehet hogy zavarja a tudat, de szerintem nem jogosan haragszik rad, mert akkor meg nem voltatok egyutt, nem megcsaltad. aki meg itt fanyalog a kerdezore az remelem sose nezett meg gangbanget az interneten.

ha nem tud ezen tullepni, akkor szakitsatok, mert minden veszekedeskor fel fogja hozni hogy bezzeg te meg lefekudtel a haverjaimmal

2020. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, ebben nincs semmi rossz. Mielőtt össze jött a barátjával, azt csinált amit akart. Senkinek semmi köze hozzá. Persze a pasinak kicsit fura lehet, de szerintem túl tudja tenni ezen magát.

Kérdező, nem hiszem hogy sokmindent tudsz tenni az ügy érdekében, mint látod kétféle ember van: aki szerint nem gáz és aki szerint teljesen elítélendő. Ha a pasid az utóbbi, akkor sosem tudod meggyőzni.

29f

2020. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
46%
Mivel nem voltatok még együtt nem midnegy? Nem csaltad meg.
2020. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%
Olyanok ne írjanak választ akik sem voltak párkapcsolatban.
2020. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
Ne etessétek a trollt
2020. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%

Elkepeszto hogy emberek kepesek bologatni hogy bizony a sracnak semmi koze hozza. Valoban nincs kozunk hozza hogy a parunk mit csinalt mielott velunk osszejott, de azert egy kicsit kulonbozik az hogy esetleg kiprobalta mondjuk 2 random sraccal elottem es az hogy a legjobb barataim partiba vagtak es en utana napi kapcsolatban vagyok ezekkel az arcokkal, veluk osztom meg a problemaim, oket hivom at magamhoz dumalni mikozben ott a no is... Hogy csak egy peldat emlitsek.. Aki szerint ez teljesen normalis es lerendezhetjuk annyival hogy hat lepjen tovabb a srac annak szivbol gratulalok, sajnos az erzelmek nem tanithatoak... Igazi lelkiszegenyek lehettek.

24es voltam

27/F

2020. nov. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!