Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőtök szokott tangát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtök szokott tangát felvenni strandra?

Figyelt kérdés
Nem zavar titeket hogy megbámulják? Hány éves a barátnőtök?

2020. nov. 17. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nejem 44 és hord tangás bikinit, brazil stílusut is.

Engem nem zavar, meg szokták nézni... Egészségükre!

2020. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

figyelj, kérdező, jó nőhöz önbizalom kell.

ha idegesít, hogy más férfi szemében is vonzó, megnézik, stb., akkor ne nagyon álmodj bombázóról.

2020. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12. Pont izgatna ha neznek
2020. nov. 17. 21:44
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

13 ja bocs, akkor visszaszívom.

csak annyira kérdezgetted, hogy nem zavaró-e, hogy azt hittem, téged is zavarna.

2020. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14. Nem csak kivancsisag
2020. nov. 17. 22:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb nekem is a tangás bikini,De ez ad egy kis plusz dolgot,nem zavarja a párom,ha néznek,igaz a legtöbb esetben inkább nudizni szoktunk. 41N
2020. nov. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam felvenni akkor is,amikor van barátom. Megnézni így is,úgy is megnéznek bikiniben,mindegy milyen,de ez egyáltalán nem zavar,vagy inkább nem érdekel.L.
2020. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Az én kis barinőm felveszi nekem a tanga bikinit. :)

Szép szőrös kis nunival. :)

2020. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Na azért valjuk be,hogy a jónép 80% a, mondjuk úgy 35ig bezárólag azert megy leginkabb strandra,hogy meressze a szemeit,vagy kellese magát másoknak,es f.sz,vagy pun.i mericskélési versenyt tartson.

Persze ezt nyilván kevesen vallják nyiltan be.Mert ott meg ugye az egó az,ami nem engedi.


Ugyanmár!!Én??Dehogy!!Én több cagyok annál,hogy ilyen kőzönseges legyek!!Én pihenni,napozni,uszni mentem le,nekem így kenyelmes,én a páromnak akarok csak tetszeni,senki masnak stb stb..

ahol kb 500 ezren vannak,lehetőleg az ellenkező nemből..

Ugyhogy ja.Szokott felvenni,és nem zavar,ha nézik.Őt sem,ha engem neznek .

2020. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!