Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ondóevéssel megnőnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neurotech kérdése:

Ondóevéssel megnőnek az esélyei a túlélésre?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj meg egy csavo barlanglatogatas kozben csapdaba esnwk es beomlik a fal, de a nagy kődarabokon résein cserélődik a levegő és a barlang patakjában iható friss víz van de kaja nincs, a csaj több napig kibírja ha napi 3szor lecummantja a pasit ezzel valamennyi kaloriat juttatva ondó formájában a szervezetébe? Több napig bírná ahhoz képest ha csak lecummantja de kiköpi?
nov. 17. 20:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Denevért sztem ne emlitsd nem az a cel h koronaban haljanak meg...
nov. 17. 20:36
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

a nők inkább meghalnak mint hogy leszopjanak, tapasztalat...

31F szűz

nov. 17. 20:37
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még azt mondjátok,hogy a popsi lukas kérdező a beteg?
nov. 17. 20:41
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami elmerogyant fogyatékos xd
nov. 17. 20:48
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
Kell ehhez savanykás lábszag is
nov. 17. 21:01
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Remélem tudod, hogy a barlangokba VAKSÖTÉT van. Annyira, hogy ha kifogy az lámpájukból az elem (és ez valószínűleg hamar bekövetkezik), akkor a szemük nem képes alkalmazkodni a sötétséghez. Nagyon minimálisan talán egy-egy denevérszarnak a csillogása meglátszódhat, de komoly látás nem tud kialakulni ennyi nap alatt.

Plusz nem tudom jártál-e valaha olyan barlangba, ami tényleg olyan mászós-kiépítetlen... de én igen. Nemhogy egyenes talaj nincs, amin nyugodtan le tudnék térdelni szopni, de minden csúszik a sártól és denevérszartól. Nem is beszélve a hidegről, ami este halálos tud lenni.

Persze, egyébként értem mire megy ki a játék, de egy barlangi szituációhoz túl sok mindent lehet kötni (nekem első gondolatom a csúszós denevérszar, amin jó néhányszor végigcsúszok mikor egy ilyen barlangba vagyok).

nov. 17. 21:12
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
A biztonság kedvéért vigyétek magatokkal pár adagot előre lefejve 😃
nov. 17. 21:23
Online pletyi nőknek
 18/22 A kérdező kommentje:
17XD gyűjteni kell az ilyen esetekre, mi már nem éltünk át haborút nem tudjuk milyen ez
nov. 17. 21:52
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Izlandi barlangokban nincs denevér kaki. Víz sem ,de van jég, szeptemberben is.
nov. 17. 22:03
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nap kérdése megvan.
nov. 17. 22:43
1 2 3
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!