Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá fognak jönni, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fognak jönni, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel 20 éves lány vagyok, nagyon nyitott, kedves és nem is nézek ki rosszul, ezért szerintem fél nem merül senkiben a feltetelezes, hogy én még szűz vagyok... Vannak új barátaim akik kb 0-24ben a szexrol beszélnek, amivel nincs semmi baj, csak félek h le fognak nézni ha egyszer kiderul, hazudni róla meg szintén kínos, nem?

2020. nov. 17. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy kinos
2020. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem ciki, hogy még esetleg szűz. Akkor és azzal veszíted el, akivel akarod.


20F

2020. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem te szűz vagy.
2020. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem gond. Ha 5 év múlva is szűz vagy akkor gondolkozz el hogy valami nem jó.
2020. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kezdenem már annak erezni, nyilván a lehetőségeim megvoltak, de nem éltem velük...
2020. nov. 17. 20:59
 6/27 anonim ***** válasza:
12%
figyelj én megduglak és akkor nem kell ettől tartanod
2020. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinos nőként akkor szexelsz amikor akarsz, viszont nyilván nem akárkivel akarsz. Ha nyitott és kedves vagy lesz hamarosan akivel majd úgy érzed érdemes :)
2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Én már hazudtam erről az osztálytársaim, barátaim előtt. Mert szégyelltem, hogy még nem voltam senkivel se és egyszer egy furcsa cselekménysorozat következtében (ami egy hosszú sztori, de ilyen bulizós, berúgós, osztálykirándulásos történet több, mint 2 évvel ezelőttről) elkezdtem nekik erről hazudni, hogy nekem volt már barátnőm, meg a többi. Végül nem tudom, hogy rájöttek-e azóta (mert nekem egészen érettségiig úgy tűnt, hogy bevették, avagy tettek az egészre csak), de ez az egyik fő ok, amiért lehetőleg kerülöm velük a kapcsolatot. Persze van itt más is, amik miatt nem tudnék eléjük állni, de emiatt a húzásom miatt nem tartom magam szavahihető embernek előttük. Szóval igen, én elkövettem ezt a hibát anno, mert úgy gondoltam 17 évesen, hogy ez helyesebb út. Ha megengedsz egy javaslatot a részemről, szerintem kerüld a témát, ahogy tudod. Amikor pedig kénytelen vagy feketét, vagy fehéret mondani, akkor pedig vállald fel, hogy igen, te még nem voltál senkivel se.


Megjegyzem, hogy ha egy lány hazudja le a szüzességét és rajtakapják, avagy nyíltan felvállalja ezt, az kevésbé elítélendő a rosszindulatú emberek szemében, és kisebb valószínűséggel fognak beléd kötni. Egy férfit jobban sarokba lehet szorítani ebben a témakörben, mert ilyen helyzetben könnyű lerombolni az esetleges önbecsülését és a tekintélyét, ami még megmaradt neki. Egy lány esetében meglehet, hogy még pirospont is sokak szemében, hogy még szűz.

2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
nem éltél velük mert nincs benned vágy,tűz.f
2020. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%
Miért vagy még szűz? Meg tudod indokolni?
2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!