Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom, nagyon erőlteti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, nagyon erőlteti az anális szexet, amit én abszolút nem szeretnék. Sokszor kísérletezik azon is,hogy együttlétkor a fenekembe akarja be gyömöszölni, utána meg hüvelybe.Ezen nagyon kiakadok.Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
A legnagyobb körültekintés mellett is lehet fertőzéseket kapni, de ő még szándékosan tetézni akarja a bajt ezzel.Soha életemben nem voltam az anális szex híve, és nem is szeretnék az lenni. Minden másban benne vagyok ( a jó ízlés keretein belül), de ez nekem tabu. Ha nem hagy fel az erőszakoskodással, mindenképp szakítok vele.
2020. nov. 17. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszoltál a kérdésedre. Mond meg neki hogy nem akarod, soha nem is fogod, ha nem érti mrg, szakíts.
2020. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem illetek össze.... Amennyiben ő ennyire rá van gerjedve keresni fog mást. Mi eleinte kisérleteztünk, de nem ment, együtt hagytunk fel vele. Nekem jó lett volna, de a páromnak fájt....
2020. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Èn azért szakítottam a pasimmal. Mondtam neki hogy nem.

Minden alkalommal bepróbalkozott, már a szextől is elvette a kedvem. Ha hàtulról dugott sose tudtam mikor fog bepróbálkozni.

De ha egyèbként sem veszi figyelembe az igenyeimet akkor kuka az ilyen pasi.

2020. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Volt ilyen nőm, nem véletlen kellett a másik lyuk, már tág volt. Mondta, hogy neeee, mondtam jó. Aztán bdsm lett mert azt szerette, hát ott lett anál. Szakítottam már vele mert ráuntam.
2020. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts vele. Önző erőszakos alak. Aztán ha nem engeded majd megcsal valakivel emiatt.A helyedben inkább kihagynám
2020. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad, hogy nem, és mégis próbálja betuszkolni, akkor úgy tudod leszoktatni, hogy dobod.
2020. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le a fickót.
2020. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi kísérleteztünk és azóta ő kéri. De ha te nem akarod kipróbálni - és nem mondhatod hogy nem élvezed mert ki sem próbáltad - akkor szólj neki hogy álljon le vagy szakítasz vele.
2020. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Más a "vermérsékletetek". Nem igazán illeték össze ilyen szempontból. Főleg ha nem érti meg hogy te nem akarod.
2020. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szakitás lesz úgyis a vége, mert ez annyira két különböző ember tipus hogy nem tudtok össze szokni.
2020. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!