Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fizettetek már srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fizettetek már srácnak a szexuális együttlétért?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért döntöttetek így?

2020. nov. 18. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, számtalanszor.
Igen, már volt rá példa.
Nem, de a jövőben tervezem ezt.
Nem, és nem is tervezem ezt.
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Afrikai srác volt és én nagyon akartam vele lenni mert vonzanak, én fizettem a vacsit a taxit meg a hotelt is és adtam neki pénzt mert nem tudta kifizetni az autója javítását.
2020. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
miért fizetne lány szexért? azt kapnak meg akit akarnak
2020. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
#2 kivéve ha rusnya
2020. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
#2 csúnya lányok hidd el fizetnek érte
2020. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Tetszett a srác, meghívatam wellness hétvegere egy nívós szállodába. Én fizettem mindent. Megérte, mert rendesen ki voltam szolgàlva.
2020. nov. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Csúnya lányok is simán kaphatnak pasit. Akár jót is. A közös program fizetését meg ne annyira nevezzük szexért való fizetésnek, mert ez alapján a srácok fizetése a randin is szexért megy...


Van egy ismerősöm, aki vállalt be fizetős dolgokat. Igazából 2 féle nő kereste: Az egyikük tök jó, középkorú nők, akik a férj mellett léptek félre, de fontos volt nekik, hogy titokban maradjon az egész. A második kategória a szintén hasonló idősebb nők vagy olyan idősebb nők, akik tele voltak pénzzel, de nem akartak semmi komolyat.

2020. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Én fizettem már szexért. Kevés időm van munka mellett. És ráuntam az 1 éjszakás, beszélgetés közben a világ bikája, valóságban bénázó, teszetosza, unalmas férfiakra. Így még nincs csalódás. Ez van.
2020. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de amikor 19 évesen még mindig szűz voltam, erősen elgondolkodtam rajta. Ekkor szerencsére sikerült felszednem egy srácot, de ha nem sikerült volna, valószínűleg keresek egy férfiprostit. (Csúnya, férfias arcom van, nem vagyok népszerű a pasik körében.)
2020. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

19 voltam, amikor az akkori pasimmal szakitottunk.

Nem voltam kibukva, meg nem estem ketsegbe sem.

Baratnoimmel elmentunk bulizni, ahol a pultnal egy olyan brutal jol kinezo srac volt, hogy azt hittem ott elalelok.


Kelloen magas, hiheteztlen jokepu, ruhan keresztul latszott, hogy szep, izmos, ferfias teste van.


Odamentem, beszelgettunk, majd lattam, hogy ertelmes is.

Mondtam neki, hogy bar sosem csinaltam meg ilyet, de szivesen elmennek vele ma ejjel.


Mondta, hogy reszerol rendben, de nem idevalosi, latogatoba van, oda nem vinne fel.

Hozzam nem akartam vinni, anyam kiakadt volna, mondtam oke, akkor szalloda.


Kifizettem,es nem bantan meg meg.

Masnap elkoszontunk egymastol, ment a dolgara.

Eletem legjobb szexualis elmenye volt, az az ejjel.

Tudta mit kell csinalnia, es nem 1 menet volt.


Probaltam megkeresni facen, de nem talaltam meg...


Eltelt 5 ev mar, de azota is eszembe jut, pedig volt azota kapcsolatom :)

2020. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Akik fizettek érte, ti szépnek vagy csúnyának tartjátok magatokat
dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!