Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szeretitek szándékosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek szándékosan kivillantani a bugyit?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy üzletben, vagy tömegközlekedésen?

2020. nov. 18. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! 😜
2020. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa hogy direkt csináltam. De alapvetően nem.
2020. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírnátok, hogy viteleztétek ki? Milyen bugyi volt rajtatok és mennyit láthatott az szerencsés?
2020. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
1-es vagyok, ahogy a helyzet adja, ha nagyon helyes pasik vannak körülöttem akkor szeretem odatenni magam.. ha nagyon mini szoknya van rajtam akkor lehajolok és a cipőmmel babrálok pár másodpercig, de volt már, hogy a szél is felfújta a szoknyám és úgy fogta le egy srác akivel akkor éppen voltam, hogy ne lássa mindenki a fenekem, pedig engem nem zavart! :D Tömegközlekedéssel mondjuk nem járok, de szeretek pl boltban is elég rendesen behajolni elől mélyen dekoltált felsőben, kiszedni a kosár ból a dolgokat.. 😬
2020. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
2-es vagyok. Fekete csipkés tanga volt rajtam illetve egy térd fölé érő nyári ruha. Vonaton utaztam szemben velem egy fiatal srác ült. Kb20 éves. Annyira feltünően nézett hogy izgalomba jöttem. Aztán kicsit szétnyitottam a lábam és "véletlen" ahogy matattam a táskában, a ruhám alja feljebb csúszott a combomon hogy pont belasson alá, de másnak még ne legyen feltűnő. Ennyi.
2020. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon nagy vadászok vagytok:-)

Az ilyen helyzetekhez mindig full csupasz punci kell gondolom. Ha egy picit is szőrös lenne, akkor nem mutogatnátok?:-)

2020. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem.
2020. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nyáron egy nagyon mini fehér lenvászon szoknya volt rajtam, piros tangával.

Metrón utaztam, nem ment a légkondicionáló, nem volt ugyan tömve a szerelvény de az ülőhelyek mind foglaltak voltak. Nagyrészt férfiak ültek és eszükbe nem jutott átadni a helyet egyiknek sem. Gondoltam nincs még elég melegük ezért véletlenül lecsúsztattam vállamról a Lajos Vrutyion táskámat amiből egyből kiborult a megrágott almás telefonom és egy 25 centis rezgő maszírozóm (az még el is gurult). Kis terpeszbe állva behajoltam hogy összeszedjem a cuccaimat, így az utazóközönségnek teljes belátása nyílhatott a nagyon rövidke szoknyám alá. Mivel nagyon hosszú combjaim vannak (felér teljesen a popomig), láthatták a minden nap gyantázott combjaimat és a borotvált p...-ból is elég sokat :) Egy halk diszkrét szisszenést halottam, gyorsan összepakolva felegyenesedtem hogy begyüjtsem a férfiak megkülönböztetett figyelmét, de mindenki arra a 40-es pocakos férfira tekintett vágyakozva aki akkor nyitott fel egy jéghideg gyöngyöző dobozú Stefi sört :)

Remélem értitek az iróniát :)

2020. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
:) nagyon komoly vagy8#-as
2020. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan nem,inkább úgy mondanám,hogy nem zavar,ha ilyen szitu adódik.L
2020. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!