Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valójában 100%-os heteroszexua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában 100%-os heteroszexualitás olyan nem létezik? minden férfi tudatalatt enyhe bi?

Figyelt kérdés

Valójában olyan nem létezik hogy teljesen heteroszexuális olyan van hogy enyhe biszexuális, biszexuális és meleg de teljesen hetero valóban nincs?


mindenki enyhe bi szexuális csak van akiben előjön a férfiakhoz vonzódás valakiben nem ,akiben előjön az vagy biszexuális lesz vagy teljesen meleg tehát olyan létezik hogy teljesen meleg hogy a nőkhöz egyáltalán nem vonzódik nem nyúl hozzájuk de olyan nem létezik hogy teljesen heteroszexuális hiszen ha létezne akkor a saját farkadhoz sem nyúlnál hozzá undorodnál és nem tudnál élni férfi testben ,de amikor a saját farkad fogdosod játszol vele az valójában homoszexualitás biszexualitás csak nem tudsz róla hiszen már annyira természetesé vált hogy hozzányúlsz a farkadhoz hogy nem veszed észre hogy egy férfi nemi szervet fogdosol még ha a saját magadé is de akkor is férfi nemi szerv.



Olyan létezik hogy enyhe biszexualitás és biszexualitás illetve teljesen meleg de olyan nincs hogy teljesen hetero tudatalatt mindenki enyhe bi szexuális de nincs vele baj addig amíg ez fel nem erősödik tehát ameddig nem kerülsz más férfival szexuális kapcsolatba.


Saját magaddal napi szinten szexuális kapcsolatban vagy amikor maszturbálsz fogdosod a péniszed ez neked teljesen természetes de nem tűnik fel az hogy egy férfit fogdosol még ha magadat is de te is férfi vagy és játszol magaddal fogdosod magad , tehát tudatalatt mindenki enyhe bi szexuális és ez ugyanúgy vonatkozik a nőkre is nincs teljesen hetero nő olyan van hogy enyhe leszbi és leszbi.


tehát valójában teljesen heteroszexualitás nem létezik?


Ha létezne pszihésen lehetetlen lenne élni egy olyan testben amihez egyáltalán nem vonzódol , minimális vonzódás kell ahhoz hogy meg élj abban a testben de ez a minimális vonzódás annyira kicsi és természetesé vált hogy észre sem veszed.


ezt egy szexualitás szakértő mondta tavaly ,amit leírtam.



2020. nov. 18. 07:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Értem,honnan tudod,hogy nézek ki?😃

Eleve ezért nem releváns az amit írsz egyrészt, másrészt pedig relatív kinek mi a szép ezzel semmi probléma nincsen.De attol,hogy eltérő az allaspontunk szerintem felnőtt embernek tudnia kene,hogy nem szemelyeskedunk hanem ésszel normális érvekkel tamasztjuk alá a véleményünket.Sajnalom,hogy ez neked nem megy.Ha azt hiszed ezzel megsertettel elárulom,hogy nem sikerült 😃

Semmi baj azzal ha szereted az ilyeneket, mindenki szeret valamit ez teljesen oké,de ne eroltesd rá mindenkire mert nem szeretheti mindenki ugyanazt amit te.Egyebkent nem a kulsoseg a fontos senkinel hanem az,hogy milyen belül ahogy leszurtem te egy nagyon gonosz ember vagy változtass ezen hidd el neked is jobb lesz a lelkivilagod tőle.Kivanom,hogy sikerüljön 😊💖

2020. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Figyelj kistaska.

Van nő és férfi.És van heteróság.

Semmi más nincsen!

Nekem meg ezt mondták a tv ben.

Nincsen ilyen,meg olyan nemű,csak kezelni való bolondok.

Minden ilyen felkegyelműt orvusi kezelés ala kéne rendelni.genderf...om,meg transzf.szom nincs!!

Csak hetero van.A természet,a faj igy tudja magát megvedeni a kipusztulastól!

B.zik meg hasonlókkal zsákutca van kisfiam!


Ez a nagy büdős helyzet,ha tetszik ez,ha nem!

2020. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
én nekem az tetszik a shemale lányokban hogy amikor d.gják őket a péniszük a hosszú puncijuk lobog fel le limbálodzik össze vissza meg fel áll nekik minden ahhh
2020. nov. 19. 14:07
 34/36 A kérdező kommentje:
#32 gondolom ezt a Tv2 propagandája csinálta veled kimosta az agyadat a hülye hetero propaganda.
2020. nov. 19. 14:09
 35/36 anonim ***** válasza:

31-es vagyok

Ezzel semmi baj nincs szeresd nyugodtan,de ne bantsd azokat akiknek ez esetleg nem tetszik.Mindenki mást szeret

2020. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ha fordítva meg van értve hogy a homokos nem biszex vagy heterok

Akkor az miért nincs felfogva hogy a hetero az nem biszex vagy homokos? Hagyjátok mar ezt a sok ostoba szöveget, eleve ugy teszed fel a kérdést hogy provokald az embert

2020. dec. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!