Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen egy jó szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen egy jó szex?

Figyelt kérdés
A párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Ő nem az az elmenős típus. Mindig fáradt munka utál és alszik. Este elmegy a barátaival. Egyre ritkábban vagyunk együtt és hiába próbálom mondani, hogy talán, ha élményeket gyűjtenénk .. változatos helyeken csinálnánk, más lenne. De nem hallgat rám. Eddig nem gondoltam rá, hogy segítséget kérek, de most úgy érzem muszáj rá jönnöm, hogy velem van e gond. A szex abból áll, hogy levetkőzünk, én leszopom, rá ülök, ő magához húzz, kicsit dug aztán tőlem várja, hogy “dolgozzak”.. Se egy csók, vagy puszik vagy bármi. Ő azt mondja nem egy “hang” kiadós fajta .. de engem eléggé zavar, ha akár végig is csókolom vagy szopom, semmi reakció. Azt mondja nem tudok megujjulni, mert nem nyelem le. Nekem az túlfeszíti a határaimat. Hű akarok lenni magamhoz és szerintem a szexhez, kell a romantika, a csókok a szapora légzések, és csak azért mert nem nyelem le vagy nem tudok rajta addig ugrálni, amíg el nem megy, mert műtötték a térdem és tropa .. egy idő után nagyon fáj ... már úgy érzem nem vagyok nő. Egy selejtnek érzem magam .. Nem tudom velem van e baj ... Kérlek segítsetek.

2020. nov. 18. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem, ez nem a jó szex. Én férfi vagyok, de nekem se jó az, ha csak a nő dolgozik.
2020. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez szar szex
2020. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Válts
2020. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Most ez tényleg egy kérdés? Magad is tudod hogy ez nem sex. Legyünk valahogy túl rajta a pasi részéről. A haverokhoz nem fáradt? Minél előbb dobd ki ezt az önző pasit. Keres olyat aki miattad van veled.
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát nálunk is pont ilyen a sex.

Én 31 éves férfi vagyok.

Nagyon szeret lovagolni a barátnőm.

Leszop majd jól meglovagol.

Éppen most végeztünk és elment fürdeni.

Én akartam volna kutyapózba is egy kicsit csinálni de láttam rajta hogy annyira élvezi hogy hagytam hogy befejezze.

Mostanába mindig így megy nálunk.

2020. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bárminek nevezhető, de jó szexnek biztos hogy nem. Sőt igazán még szexnek se. Próbálj meg beszélni vele, ha nem változtat, akkor keress valaki mást, akivel egy hullámhosszon vagytok.
2020. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Téged okol a kényelme miatt és azzal indokolja, hogy nem tudsz megújulni (nagyon jól tudja, hogy abba nem akarsz belemenni, ezért -szerinte - Te vagy a hibás). Csak addig szabad a szexet variálni, amíg mindkettőnek megfelel, előnyös. Ha az egyiknek valami nem tetszik, akkor a másik vagy vegye tudomásul, vagy szakítsanak, mert éveken át ezt nem lehet eltűrni.

Ffi.

2020. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

én már ijennek is örülnek

31F szűz

2020. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverjaira van idő, Rád meg nincsen? Mit szeretnél MÉG tőle, meddig ugyan?
2020. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatot nem ápolsz napról napra, szakítás lesz a vége. A haverok sokkal fontosabbak mint a kapcsolata??? Ez nem kapcsolat ahol már a szex sem jó. Beszélj vele talán az segít.
2020. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!