Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen egy jó szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen egy jó szex?

Figyelt kérdés
A párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Ő nem az az elmenős típus. Mindig fáradt munka utál és alszik. Este elmegy a barátaival. Egyre ritkábban vagyunk együtt és hiába próbálom mondani, hogy talán, ha élményeket gyűjtenénk .. változatos helyeken csinálnánk, más lenne. De nem hallgat rám. Eddig nem gondoltam rá, hogy segítséget kérek, de most úgy érzem muszáj rá jönnöm, hogy velem van e gond. A szex abból áll, hogy levetkőzünk, én leszopom, rá ülök, ő magához húzz, kicsit dug aztán tőlem várja, hogy “dolgozzak”.. Se egy csók, vagy puszik vagy bármi. Ő azt mondja nem egy “hang” kiadós fajta .. de engem eléggé zavar, ha akár végig is csókolom vagy szopom, semmi reakció. Azt mondja nem tudok megujjulni, mert nem nyelem le. Nekem az túlfeszíti a határaimat. Hű akarok lenni magamhoz és szerintem a szexhez, kell a romantika, a csókok a szapora légzések, és csak azért mert nem nyelem le vagy nem tudok rajta addig ugrálni, amíg el nem megy, mert műtötték a térdem és tropa .. egy idő után nagyon fáj ... már úgy érzem nem vagyok nő. Egy selejtnek érzem magam .. Nem tudom velem van e baj ... Kérlek segítsetek.

2020. nov. 18. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy önző, lusta fsszal vagy együtt. Eddig ez miért nem tűnt fel?
2020. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez minden csak nem jo szex. Abban sokkal tobbminden kellene legyen, ahogy te is irod.
2020. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

A párod visszajelzése és viselkedése nem tükrözi a te értékedet és azt, hogy mennyire vonzó vagy. Ne vedd magadra.


Viszont elég keveset írtál ahhoz, hogy tudni lehessen a probléma gyökérét.

2020. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!