Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz, ha valaki interneten keresztül keres kalandot/alkalmi kapcsolatot magának?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kalandot igen.

Bárki bármit mond, szerintem ha valaki csak a neten tud egyéjszakást összehozni, az azt jelenti, hogy élőben nem tud jól kommunikálni.

Nem is beszélve arról, hogy ki tudja milyen a külsője (ami nagyon fontos szexkapcsolatba illetve kalandba).

2020. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretek nem szép lányokkal szexelni. Neten könnyebben elérhetők.
2020. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Hisz nem csak a személyiségétől függ, hogy netre kényszerül az ember. Lehet valakinek épp nincs megfelelő környezete hozzá. Mert azért nem kerülünk be naponta új és új társaságba, utcán/vonaton/kávézóban/boltban... meg szerintem nem sokan vagyunk, akik díjaznánk, ha ilyen célból ismerkednének velünk.
2020. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Az más kérdés, hogy nem lesz könnyű dolgod. Ha kapcsolatot keresel (normálisan) akkor még so-so az arányok, esélyek (1:10) ha alkalmi kalandot akkor inkább 1:200. S a net nem csodaszer, ugyanúgy emberek vannak a neten is - ergo úgyis minden személyesen fog eldőlni, ha ott nem tudsz megfelelő lenni akkor tökmindegy előre mit beszéltél meg.
2020. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerelem korona idején...
2020. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!