Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lányt kihagytam de megbánt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt kihagytam de megbántam, hogy tudnám “behozni”?

Figyelt kérdés
Legalább 6-7 lány

2020. nov. 18. 10:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt, elmúlt - tanulj belőle, s legközelebb amikor mérlegelsz akkor tanulj a múlt hibáiból, azt kérdezd meg magadtól "megbánnám-e öt év múlva hogy ez most kimarad". Ha a válasz nem akkor hagyd, ha a válasz talán akkor meg hajrá.
2020. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most már mindenkit megdugok ha lesz lehetőségem
2020. nov. 18. 12:33
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez nem valami game, hogy XP-t kell gyujteni, és siettetni a dolgot. Az hogy tele a tokod, segít rajta egy kiverés vagy egy darab sex is. Nem kell most eszetlenul hajtani a noket és boldog boldogtalannal dugni. Ha kivánod a sexet, menj csajozz, de ne azért hogy behozd, hanem azért mert kívánod. Behozni úgy se lehet. Amugy meg, az hogy kerested az igazit, azzal nincs semmi baj.
2020. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak nehezen bírom mert napi kétszer kikell verni
2020. nov. 18. 15:03
 15/21 anonim ***** válasza:
Minél jobban rágorcsolsz, és eroltetve fogod a noket keresni, annál szarabbul fog menni, mert nagyon érzik, ha valaki nem természetes. Ha kell, akkor verd ki napi 2x, de a nokkel viselkedj természetesen akkor is.
2020. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak most ebbe a virusba elég nehéz keresni
2020. nov. 18. 15:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen a kérdezőnek ebben igaza van.

Ebbe a, helyzetben télleg nehéz :(

2020. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Meg rendes lányt amúgyis
2020. nov. 18. 15:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de az érzés ismerős 45 vagyok és nekem is vannak " kihagyott" pasijaim akikkel anno nem feküdtem le, mert akkor nem akartam " fűvel- fával" lefeküdni.Most meg már rájöttem hogy azért volt akit nem kellett volna kihagyni, mert a hiányérzet megmarad.
2020. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ha egyedülálló vagy akkor kompenzálhatnánk ;)
2020. nov. 18. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!