Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy első swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy első swinger bulin az izgalomtól a nunim remegett, és tiszta nedves voltam?

Figyelt kérdés

Olyan volt mintha folyt volna a lábam között, annyira nedves voltam.

Privát bulin voltunk a barátnőmmel, arcra egy jelmezmaszk kellett, , aki akart felülre vehetett valami áttetsző felsőt, de bugyi nélkül voltunk.

Lehet agyban nem voltam erre felkészülve, de mikor bementünk a barátnőmmel, körbenéztem és éreztem hogy nedves leszek, utána olyan volt mintha folyna.

Lányok, aki volt már swinger bulin, kinek milyen volt?

26L


2020. nov. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Hol volt ez?
2020. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ugye milyen s.ar felébredni nedves bugyiban?
2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én egy házibulit tartottam, ami spontán módon átalakult kefélő bulivá.

De nem éreztem hasonlót, mint amit leírtál.

2020. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes... az összes Bp-i swingert ismerem, évek óta látogatom őket, mi több elég sok privát helyre, bulira is bejáratos vagyok, de ilyen "városi legenda" szintű storyról még nem hallottam... szóval szerintem túl sok ilyen beszámolóra ne számíts :D


Ja amúgy a swinger dresskód nem totál meztelen (de lehetsz úgy is ha akarsz), a nők többsége simán fehérneműben van. Kell hozzá egy kis "bátorság" hogy úgy gyere ki az öltözőből, de mivel mindenki abban van és nem bámulnak egy pillanat alatt oldódik a gátlás.

2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztos szuper volt. :) Én is voltam már ilyesmi szituációban, de nem éreztem semmi furát, csak izgalmat.
2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nuni
2020. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nőlj fel Pistike
2020. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Normális Pistike ne aggódj, minden rendben van veled
2020. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!