Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Még régebben “kinéztem” magamnak egy férfit csak szexre (régóta szingli vagyok, de vágyaim nekem is vannak néha), akivel nemrég megismerkedtem és lefeküdtünk. Megmondtam neki, hogy ez egy alkalom és kész. Nyilván vonzott valamennyire, a szex is jó volt, viszont azóta ha rágondolok elfog az undor. Nem tudok rá jó szájízzel gondolni és nem értem, miért.

Volt valakivel hasonló? Miért lehet ez?

26/l


2020. nov. 18. 17:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szeretett volna többet, de én elutasítottam. El sem tudnám mér képzelni, hogy lefeküdjek vele.
2020. nov. 18. 17:56
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit, hogy inkább itt válaszoljon, ne privátban. Köszi!
2020. nov. 18. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, valahol, valami mégiscsak csalódás lehetett... Talán túl magasak voltak ez elvárásaid vele szemben, talán olyasfajta tulajdonságokkal ruháztad fel- mikor még csak vágytál rá- amilyen ő maga egyáltalán nem. Talán túl hétköznapi, hibákkal teli, emberi... és nem az a szupermen, akinek egykor elképzelted... :D
2020. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ilyen beállítottságú lelkileg,nem mindenkinek mennek könnyen ezek a szexkapcsolatok,alkalmik.
2020. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Volt előtte egy szexkapcsolat-félém, az ment, azóta sem gondolok rosszra vele kapcsolatban.

De ezt tényleg nem értem. Semmi rossz nem volt a szexben. Talán a későbbi közjáték lehet az oka, hogy nem akarta megérteni, amit előre tisztáztunk (csak szex) és az erőszakossága riasztott el?

2020. nov. 18. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magaddal van valami problémád, amit rá vetítesz ki, vagy arra, amit ő jelent neked.
2020. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem jelent nekem. Egyszerűen rossz érzést kelt bennem, ha eszembe jut.
2020. nov. 18. 18:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Magammal? Akkor azt minden szexuális partner után érezném, nem? Nem egynél csak.
2020. nov. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!