Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ment el ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment el ennyire a kedvem a szextől?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. A párom 37. 2 éve vagyunk együtt, van egy 10 hónapos babánk. Régebben nem volt gond a szexel, igaz hogy mindig én kezdeményeztem. A párom férfi létére, annyira nem kívánja a szexet. Talán az alkohol is az oka, mert sajnos elég gyakran legurit pár sört.. Régen is néha veszekedtunk mert ő egyszerűen nem akart. Nincs más sem az én sem az ő életében és ez 10000 százalék, csak ő teljesen más vérmersekletu... Én nagyon szerettem a szexet, bármikor,barhol, sokszor spontán leszoptam, a kocsiban dugtubk stb. Sajnos mióta megszuletett a pici teljesen más minden. Ahogy említettem ő eddig se igazán kezdeményezett, és az elmúlt 10 hónapban nekem sincs igazán kedvem... Rengeteg a munkám, egy hatalmas házban élünk, semmim segítségem nincs a picivel, és amúgy nem panaszkodok, de mivel apa semmit nem segít a nap végére örülök hogy élek és abszolút nincs kedvem vele szeretkezni. Néha nagyon is úgy érzem hogy lenne kedvem a szexhez csak valahogy nem vele... Sok gondunk is van a párkapcsolatban, megingott az egész, de egyszerűen fortelmesnek tartom hogy anyagi okok miatt 4 hónapja nem dolgozik ( nincs raszorulva) egész nap itthon van velünk, és egy gyufaszalat nem tesz arrébb. Sőt! Inkább csak rendetpenkedik. Egy 10 hónapos baba. Meg a 570 m2 kiadja a leckét, és néha olyan furcsa érzésem van... Egész nap csak takarítok. Főzök, szegény gyerekkel foglalkozok amennyit tudok és nem értem hogy ő ezt miért nem értékeli? Mondtam már neki hogy ha napi fél órát segítene a háztartásban vagy a gyerekkel, lehet nem lennék mindig olyan rossz kedvű, hazisatkany és boldogabban élnénk... Szeretném ha szeretne és segítene néha egy picit. Vagy ha heti egyszer sétálna egyet a picivel amíg én rendbe tennem magam. Talán akkor a szex is ismét működne. Vagy ti mit gondoltok erről?

2020. nov. 18. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket említetted neki?
2020. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellett az a gyerek is meg egy alkoholista, lusta pasi mellé. Nem volt elég bajod enélkül is? Persze lehetne még most is kiszállni, amíg nem késő, amíg bele nem fásulsz az egészbe mellette és hasonló nem leszel.
2020. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy mondtam neki. Sokszor megprobaltam szépen, nyugodtan megbeszelni a problémákat, ő meg csak mindig azt mondta hogy nyavogok, csesztetem és hagyjam békén...
2020. nov. 18. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volt a két éves szar kapcsolatra még a gyereket is megszülni. :D Gondolom együtt éltetek már, és tudtad hogy egy trehány tapló a pasid, de nem zavart, ezért vállaltad be a gyereket is. Gondolom két év után már mindent tudtál a pasidról, ismerted annyira, hogy hogy áll a gyerekekhez, a házimunkához, a szexhez stb. Még nekem is lejött, hogy közötök sincs egymáshoz annyira már ember mint te vagy, jól kitoltál magaddal így.. Hagyd ott amint tudod aztán kész. Vagy maradj a háziasszonya aki mindent a feneke alá tesz mint eddig, hogy egy szöget ne kelljen megmozdítania.
2020. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Wycara válasza:
Ne legyetek gonoszak! Tenyleg, nos, rossz döntésnek hangzik amit leirtal, a csavo link, te fiatal vagy. Meg átgondoltabb hazassagok is megsínylik sokszor a gyerekvallalast. Probald meg megtudakolni, hogy mi az oka h nem segít vagy legalabb hívjatok bébiszittert, menjetek randizni. De ez egy hosszadalmas folyamat, lehet erdemes lenne szulokkel, tesoval is beszelni, hatha be tudnak neha segiteni. Valamifele kozos program segíthet.
2020. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%
Aranyásó vagy,azt hitted egy gyerekkel megfogod a pénzeszsákot... Amúgy minek kellett neked egy 12 évvel idősebb alkoholista?! Tetszett, hogy berakhatod a s*gged a 600 nm-re, meg eltartanak :D XD Akkor edd meg amit főztél, úgy kell neked :D Előbb utóbb úgyis lecserél egy másik, fiatalabb,belevalóbb csicskára :D
2020. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
45%

Ne foglalkozz ezzel a sok keserű kárörvendő emberrel. Fáj nekik, hogy az ő férjük is lusta, de még jól se keres :D

Egyébként azt nem értem, hogy miért nem fizet bejáró nőt, legalább hetente egy-kétszer? Ennyi a minimum, amit nyújtania kell. Rá kéne tudnod venni erre.

2020. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kellett ez neked? Ebből is látszik hogy a pénz nem minden.
2020. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap is hulla fáradt voltam... Este sírtam is, hogy nem elég nekem a hatalmas ház, a gyerek meg minden még akkor dekorációt is akar a család mert hogy nálunk legyen a legszebb karácsonyi dísz. Este sokat sírtam, panaszkodtam a páromnak, ő meg azt mondta hogy ne vinnyogjak, örüljek hogy majdnem 600 m2en élek, pezsgőfürdőnk van stb... Mondtam neki hogy ez mind az övé, én Max takarithatom... Ma reggel sikerült meggyoznom hogy nem ártana ha néha szexelnenk, ami meg is történt, de természetesen ez sem olyan volt mint ahogy az ember elkepzeli. Inkább az a tipikus " csak legyünk túl rajta" szeretkezés volt. Nemsokára elmegyunk együtt kirándulni, meg megprobalok programokat szervezni hogy kicsit összeforrjon a család. Nagyon szeretném ha együtt maradnánk és szeretnénk egymást úgyhogy nem adom fel. Köszönöm a normális válaszokat, és még annyit hozzá tennék hogy ahogy említettem 2 éve vagyunk együtt a baba 10 hónapos, és aki számolni tud, tudja hogy fél év után lettem terhes ( nem volt tervezett) és nem 2 év elteltével n
2020. nov. 21. 11:38
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán értem hogy miért ragaszkodsz hozzá. Csak a bejárónője vagy, akinek csinált egy gyereket és semmi más. De a te életed, ha ez neked megfelel.
2020. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!