Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti tudnátok vonzódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti tudnátok vonzódni a testvéretek lányához ?

Figyelt kérdés

Párom (42) allandoan kedves meg bamulja es olelgeti a 11 eves keresztlanyat es mondogatja milyen szép

A lany allandoan razza a fenekét,es rudtancol,allandoan ajandekokat kovetel amit mindig megvesz neki

Multkor mondta hogy kezd nőni a cicije

Szerintetek.vonzódik hozzá vagy én reagálom túl?



2020. nov. 18. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudnák, de nem egy serdületlen lányhoz, mert nem vagyok pedo, hanem már egy kifejlett serdült lányhoz. 17 felett már mind azok.
2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért ez semiképpen nem lenne normális, inkább szögezd le neki, hogy semiképp ne lépje át azt a vonalat, ne sérüljön meg a gyerek. Én direktbe rá kérdeznék, és kérdőre vonnám az erkölcsi korlátait a helyedben, hátha nem az a helyzet amit hiszel.
2020. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kontextus nélkül nehezen eldönthető, hogy mi itt a helyzet, legalábbis önmagában az hogy valaki egy 11 éves lányra azt mondja, hogy szép a szónak abban az értelmében ahogy egy autó, táj, festmény szép, az ne legyen már baj. Ha úgy érti, hogy addig kefélné amíg el nem alél, na az már gáz.


A melles már neccesebb. Nekem is van lány ismerősöm aki a "szemem láttára" vált kislányból felnőtt nővé és igen, van az a pillanat amikor feltűnik hogy ni, nő lett a lányból, ez se feltétlen bűnös gondolat ha ennyiben is marad.


Az eredeti kérdésre válaszolva: igen, tudnék. Viszont te nem ezt akarod megkérdezni, hanem azty hogy 11 éves lányhoz tudnék-e. Hozzá már nem.

2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy rokon, hanem hogy 11 éves.
2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szoval ha nagyobb lesz tuti vonzodni fog es.abrandozni rola

Ajh ez csak nekem ilyen kiabrandito ,csak mert nagyon.nem szimpi nekem a lány,foleg hogy sose koszon nekem es rettentoen.elkényesztetett és beképzelt

2020. nov. 18. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez már jócskán túlmegy azon, ami tolerálható...
2020. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha te tudod hogy mi lesz 7 év múlva, megsúghatod a jövő heti lottószámokat is. Ketten nyerünk, és én még odaadom a saját részem felét is. :)


Komolyra fordítva a szót: ez így nagyon leegyszerűsített megállapítás részedről, simán lehet hogy később egy elhízott ronda nő lesz belőle mert kizsigereli a rúdtánc.


Másrészt alapból negatívan indít nálad, ami teljesen jogos lehet részedről, viszont így hajlamosabb az ember szvsz mindenbe a rosszabb verziót belelátni.

2020. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

En ott kiakadtam, hogy 11 evesen rudtancol. Tudom, nem csak s*gget lehet a rudon razni, de el nem tudom kepzelni, hogy a lanyom 11 evesen majd ilyet csinaljon.

A kislany ‘lehet szerelmes’ a baratodba, de nem hiszem, hogy ilyen idosen o tudatosan, vagy szandekosan tenne barmi rosszat.

Viszont ha olyan ketelyeid vannak, hogy egy felnott ferfinek tetszik e egy kislany, az mar nagy problema.

A pasid pedofil akkor, meg mik ezek a hulye egyertelmu kommentek, hogy tudnatok vonzodni a sajat tesotok gyerekehez. A sajat unokahugotokhoz.. Normalisak vagytok?;D

2020. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hol laktok, de szerintem az lehet Magyarország Alabamája.
2020. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom már amiket leírtál is betegesek.. nem látunk bele a helyzetbe, de nekem ez alapján elég gyanús a dolog. A lány is ri..anckodik, teszi alá a lovat. Őt is le kéne állítani.. 11 évesen hova kurvul??

23N

2020. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!