Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok! Volt mar masnak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Volt mar masnak is olyan elmenye, hogy behatolas elott, lelankadt a péniszetek?

Figyelt kérdés

Borzaszto kinosan ereztem megam tegnap, amikor ez tortent. A csaj kiverte, meg szopott rajta, de nem lett eleg kemeny szexhez. Igy megallapodtunk, hogy csak pettingelunk. Nem volt tehat behatolas, de 69-eztunk,tobbszor megujjaztam, ő meg kiverte nekem...


Sracok, ti hogyan kezeltek ezt a szitut? Lanyok, ti mit mondtok ilyenkor a sracnak? Tamogatjatok, vagy kinevetitek inkabb?



2020. nov. 18. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még takony koromban, annyira nagy volt a teljesítmény kényszerem, sőt ittam is egy keveset, hogy nem ment a dolog.

Rohadt szar érzés volt, de aztán a következő alkalommal meg nyugtattam magam, hogy ez egy egyszeri alkalom volt, és olyan kemény voltam mint a kő.

Aztán ezzel a csajjal együtt jártam több mint egy évet, és napi szinten reszeltem vele, akár többször is.

Szóval ne parázz nem te vagy az egyetlen.

F

2020. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent akkor kezdett lelankadni, amikor szoba hoxtam hogy van nalam ovszer. Mire azt elokerestem,kibontottam,felhuzfam,mar elernyedt. Onnan nem volt visszut. Lehet az ovszerrel van a gond vagy annak ehhez nincs koze? Durexet vettem ami nem a legjobb, de mas nem volt. Na meg a masik, hogy 1 eve nem szexeltem mar.
2020. nov. 18. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha elő kell még keresni, az könnyen okozhatja. Nálunk is nagyon hangulatromboló tud lenni, ezért van mindig előkészítve.
2020. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat. ez van.
2020. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen támogatnám! Eltudom képzelni milyen rossz lehet a srácnak. Sosem nevetnek ki ezért senkit.
2020. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult persze, első alkalomal konkrétan fel sem állt az izgalomtól.
2020. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.Sőt sok ember nem is tud hagyományosan szexelni.
2020. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, de ez nem nagy ügy. Általában nekem feláll újra, ha a csaj nem küld el a francba (nem szoktak). Egy kivétel volt, mikor egy külsőre nem túl előnyös (kövér) csajjal akartam lefeküdni. Keményre szopott, mire gyorsan felhúztam a gumit, és odairányítottam magam, full puha lettem. Ez kétszer is megtörtént vele. 24f
2020. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!