Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha kivagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha kivagytok kötözve szexközben?Mi benne az izgató?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Lili megengedi h kikötözzem. :)
2020. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, nem sokszor próbáltam. Mert olyankor teljesen a partnerem irányít, tetszik hogy átadhatom magam
2020. nov. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretem, hogy kontroll alatt tart
2020. nov. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Izgalmas hogy ki vagyok szolgáltatva minden vágyának.
2020. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, igen, főleg amikor kezemet és lábamat is kiköti, terpeszben persze, hogy alig tudjak mozogni. Ilyenkor annyira ki vagyok szolgáltatva, amennyire csak lány ki lehet. Baromi izgalmas, hogy ott is teljesen ki vagyok tárva neki, azt csinál velem amit akar, a legérzékenyebb részeimmel is. Néha órákig így vagyok, és elég jó fantáziája van, hogy hogyan élvezze ki a helyzetet :)
2020. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok de örömmel olvastam a fentieket.
2020. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!