Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire gyakori hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire gyakori hogy nincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon nehéz elérni, van, hogy 2 hónap is eltelik, hogy összejöjjön. Miért van ez? Hányan vagyunk így?

2020. nov. 19. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem hüvelyi orgazmusom férfitól életemben egyszer volt.
2020. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is nagyon ritkan van sajnos, ha kapcsolatban vagy akkor szerintem mindenkepp a kommunikacio a kulcs. Mit szeretsz, hogy szereted stb. Plusz az ellazulas, regebben en be is feszultem emiatt, hogy mi van ha velem van a baj, aztan persze hogy sosem sikerult elveznem es atadnom magam a helyzetnek.
2020. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 igen, csak amikor próbálok kommunikálni, akkor vagy nem érti (szex közben) 🤷‍♀️ Vagy ha megbeszéljük a dolgokat, mert már volt kétszer is ebből beszélgetés, akkor meg majdnem az jön vissza, hogy nekem kell tenni a saját orgazmusomért 😂
2020. nov. 19. 09:02
 4/19 anonim ***** válasza:
1%
Nekem csak akkor van ha róma vagy afrikai sráccal vagyok magyaroktól soha sem volt ezért nem is szexelek már ilyen lúzerekkel.
2020. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Szar lehet a csajoknak...
2020. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 éves koromig pasival nem volt orgazmusom, pedig próbálkoztak rendesen, de az én fejemben dőltek el a dolgok. Azóta is csak ujjazás, csiklóingerlés kombóval van, de legalább összejön szinte mindig, nem is akármilyen. Tényleg nehezebb a lányoknak, irigylem azokat, akiknek pikk-pakk összejön bárhogy. Bár most már kevésbé, mert, ha be vagyok indulva 3 perc alatt összehozzuk, ha épp kizökkent valami, akkor 10 perc, szóval nem vészes. :)
2020. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szex kozben sosem volt, oraltol a legtobbszor van😅 de igy is azt mondanam h kb 50-50 hogy elmegyek-e egyaltalan.

21l

2020. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szex közben az aktus résztől sose volt. Csiklóval könnyen el tudok menni, de máshogy nem jött még össze.

L

2020. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Baszki 😅

Akinek nem jött össze, alapjáraton nagyon nehéz, vagy azért már volt olyan, aki megfelelő odafigyeléssel előhozta?

2020. nov. 19. 10:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok, mint #8. Nyalástól perceken belül is el tudok menni, ha nem vonja el semmi a figyelmem, rendesen szex közben eddig még nem volt.
2020. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!