Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek 18 ig nem jött össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 18 ig nem jött össze egy kapcsolat sem azoknak valószínüleg sosem lesz senkijük?

Figyelt kérdés

Az ilyenek többségének sosem lesz normális kapcsolatuk?

Én már 20 is elmúltam és még nem is csókolóztam.


2020. nov. 20. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
nekem is 20 évesen volt az első barátnőm! viszont ne otthon várd a sült galambot, tegyél érte!!!
2020. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LazyJones ***** válasza:
65%
Nekem 18 évesen jött össze az első kapcsolatom, azóta pedig volt már egy pár másik is. Ismertem olyan nőt, aki 28 évesen találta meg az első kapcsolatát. Úgyhogy semmi sem lehetetlen, de ahogy az első válaszoló is írta: tenni is kell érte, hogy sikerüljön.
2020. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Én 19 voltam, mikor összejöttem az első párommal.

De ha az ember otthon kockul, nem ugrálnak az ölébe új kapcsolatok.

Egy partnerhez tenni kell valamit.

2020. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is 21 évesen volt először barátnőm, nem dőlt össze a világ.
2020. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én bőven elmúltam már 20, mikor lett. Fiatalabb koromban inkább csak plátói szinten érdekelt az egész szerelem, párkapcsolat, szex dolog. Későn érő vagyok. Aztán már akartam, de egy viszonzatlan szerelem újabb pár évet elvett. Mikor azt le tudtam zárni, feldolgoztam, elkezdtem ismerkedni, kicsit később, mint szokásos, de nem származott semmi hátrányom belőle. Teljesen normális, jó párkapcsolatom van. És jól mondják a többiek, egy társért tenni is kell.
2020. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
De még 20 óráig hátha össze jön.
2020. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez nettó hülyeség.
2020. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez butaság. En is 20 évesen vesztettem el a szezességem, az elso barátnommel. Es szégyen vagy nem, vele is csokolozam elsonek. Nos? Nem tortént semmi. Nem késtem le semmit. Azota már a 3. barátnom van. De egyes jol írta, ha otthon ulsz, és sajnáltatod magad, abbol nem lesz. Ossze kell szedni magad, és meghoditani egy csajt.
2020. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

"De ha az ember otthon kockul, nem ugrálnak az ölébe új kapcsolatok."

Én amúgy pont egy mmo-ban ismertem meg az első csajom. XD

2020. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is 20 vagyok még nekem sem jött össze
2020. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!