Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sorkatonaág alatt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sorkatonaág alatt hogyan lehetett megoldani a recskázást? Meg lehetett egyáltalán?

Figyelt kérdés
Állandóan együtt voltak, sokan aludtak egy szobában, (gondolom) közös zuhanyzó, és a közös wc-kben is sokan járkálhattak, így az sem lehetett a legnyugodtabb hely.
2020. nov. 20. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egymásnak verték zuhany közben.
2020. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:
83%
Megvártad a kimenőt, vagy este bementél egy klotyófülkébe. Esetleg járőr közben lerendezted a természet lágy ölén.
2020. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Kijártunk durvákhoz. Meg volt egy nővér, aki némi pénzért segített.
2020. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Este a takaró alatt nem lehetett?
2020. nov. 20. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Takaró alatt? Dehogy nem. Csak ahhoz olyan körlet-közösség kellett. (Mi 4-en voltunk egy körletben). És óvatosan, halkan. ;)

Ha nyugisan akartam verni: "karbantartás" címszóval a számomra beosztott műhelykocsi puttonyában.

...Mivel karbantartás volt a napi dolog, a kutya nem keresett, fél napokat elegerészhettem az egész berendezést (és mást is... :D) polírozgatva.

2020. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan látogatás alatt behozták a barátnőjüket, voltak helyek, ahova el lehetett bújni. De aki nem tudta elintézni, wc, zuhanyzó. A körletben is el lehetett intézni, sokszor egyedül voltan. Sokan vagy otthon, vagy szolgálatban voltak. Mikor már meg volt a kiképzés, szolgálatba álltunk, vagy szoliban vagy otthon voltunk.
2020. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam (szerencsére) katona, de azért ahhoz nagyon életképtelennek kell lenni, hogy valaki ne találjon egyetlen kis félreeső zugot öt percre bármilyen közösségben.
2020. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy a wc-t nem lehetett zárni, rányitottam valakire. De rám is nyitottak. De olyan mint a kollégium.
2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!