Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jön össze egy lány sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy lány sem?

Figyelt kérdés
Ha találok egy értelmest és pár nap beszélgetés után elhívom valahova, mindig csak barátként akarnak.

2020. nov. 20. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
valószínűleg amíg te beszélgetsz vele, pár bika keményen reszeli
2020. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

De a beszélgetés is úgy kezdődik, hogy ismerkedni akarsz kapcsolat ügyileg?


Ezt most csak ezért mondom, mert barátilag én is nyitott vagyok mindenkire de ha valaki egyből azzal kezdi hogy ő szex vagy párkapcsolatot akar akkor nyilván az elején lerázom (vagy mert nem állok készen vagy mert kapcsolatba vagyok).

2020. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, a jóképűeket nem teszik barátzónába.
2020. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán túl gyors vagy, ha nem pl. tinderen beszélgettek, akkor pár nap beszélgetés után én nem találkoznék senkivel...
2020. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3as ez csak az utóbbi 2-3 évben van

4es 3 nap után pont ezért szoktam felhozni, hogy nem csak barátkozni akarok

2020. nov. 20. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

4-es vagyok

Ezt mondom, ez a baj. Ha három napja beszélgettek, az nagyon kevés. Megijed attól, hogy komolyabb szándékaid vannak, mert ő valószínűleg még csak barátként sem gondol rád, csak egy random srác, akivel az interneten beszélget. Légy türelmesebb!

Három nap alatt nem lehet olyan bizalmat kiépíteni, hogy találkozzon veled. Nekem volt egy srác, előtte még találkoztunk is egy keveset, felszínesen, 10 hónap után találkoztunk rendesen. Oké, ennek több oka is volt, de három nap semmi, nem vagy neki semmi...

2020. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak máshogy ismerjük meg egymást, sok beszélgetés után volt már olyan hogy csalódtam a másikban
2020. nov. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!