Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki épp nem akar/(t) komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki épp nem akar/(t) komoly kapcsolatot, annak imponál olyan nő külsőleg aki nem nőies hanem inkább aranyos?

Figyelt kérdés
Szval kellene-e egy ilyen nő szexkapcsolatra?
2020. nov. 21. 13:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze ettől még csinos! Csak az arca meg az összkép inkább kislanyos hatást kelt. Olyan kis aranyos..
2020. nov. 21. 13:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ki hogy van vele de komoly kapcsolatra is és szexkapcsolatra is tökéletes ha aranyos a lány :)
2020. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kellene simán!Kis cuki aranyos lány! Olyan imádnivaló bújós 😁Csak nem szex kapcsolatot keresel??
2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne
2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást hogy nőies és cuki, aranyos és igen, bejönnek így ahogy leírtam
2020. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Bár nem tudom mit értessz kislányos alatt. Szeretem a "cuki" nőket. Komoly kapcsolatot keresek mondjuk. De egy nő vagy tetszik vagy nem. Nem választom külön a szexet és a kapcsolatot.
2020. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád hogy mégis hogy aranyos? Arcra vagy viselkedésre? Én ha szexkapcsolatban voltam akkor ritkán voltam úgymond "vadmacskával" először nagyon vágytam rá de aztánrájöttem hogy nem az én világom, amikor egy buli végén egy szobában maradtunk és lefeküdtünk egy ilyen vadabb lánnyal és kérdeztem hogy a védekezéssel mi lesz és azt mondta hogy ne aggódjak, majd másnap miután az egész éjjelt rajtam feküdve töltötte és hozzámbújt csak annyival búcsúzott hogy "na csá" és nem mondott semmit arra hogy találkozunk-e még, és három nap múlva azzal hívott fel hogy "f.szikám örülj nem leszel apa hatott az esemény utáni.." szóval ez nekem annyira nem jön be.
2020. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha visszaregisztrálsz egyszer, megkereshetnél.
2020. dec. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!