Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan testrészetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan testrészetek ami annyira érzékeny, hogy nem bírjátok elviselni ha a partneretek hozzáér? Ez lehet akár csiklandósság, vagy csak egyszerűen kellemetlen érzés.

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nekem a talpam ilyen.

Alapból nagyon érzékeny és én is kényes vagyok rá (rengeteget ápolom). Az érzékenysége abba is kimerül, hogy hihetetlenül fázós - persze tudom, hogy biológiailag a nők végtagjaik jobban fáznak, de én még nyáron is zokniba tudok csak aludni.

Ezen túl meg egyszerre csiklandós, és egyszerre nagyon irritáló érzés is, amikor csak szimplán végigsimítanak rajta.


Ééééés akkor jönnek a talpfétisesek, akik rámenősen írogatnak akár itt is privátba nekem (vagy kommentháborút vívunk egy kérdés alatt) és egyszerűen nem értik meg, hogy nekem ez a fétish nagyon nem fér bele, és ezért instant szakító/elutasító ok nálam.

(persze, ilyenkor már azt a manipulatív mocskos üzenetet kapom meg, hogy csak egyetlen alkalommal adjam oda nekik magamat, mert náluk jó kezekbe leszek és tutira jó lesz velük ahogy nyalogatják, meg minden...)

2020. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Páromon kb minden cm2 csikis... Elég nehéz így a dolgom...

28F

2020. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csajom, aki nagyon érzéki volt, ezt imádtam benne. Volt egy adott pont a combjánál (elég közel a puncihoz), amit ha megérintettem, az egész teste összerezzent, nagyon szerettem ezzel szórakoztatni. Ha ezt többször is eljátszottam vele, 1-2 percen belül full nedves volt. Imádtam ezt benne, élmény volt kényeztetni, mert jól látható volt, hogy elvezi ahogy kényeztetem. Tehát nagyon érzékeny pontjai voltak, de egyszerre jól is esett neki.
2020. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köldökömhöz senki nem érhet. Sokáig még én magam is nehezen.
2020. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es! Az durva ha még te magad se, ilyet még nem hallottam. Annyira csiklandós, vagy csak valami fóbia? Mert az én párom ugyanígy van a combjával, ezért írtam ki a kérdést. Neki nem csikis, egyszerűen csak

irtózik tőle ha valaki hozzáér, még nekem sem engedi!

2020. nov. 22. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csikis, hanem egyszerűen rossz érzés. Nem tudom megfogalmazni. Most már én hozzá tudok érni, de nagyon sokáig az sem ment.

#4

2020. nov. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ! Annyiból szerencsés helyzetben vagy, hogy a köldök azért nem olyan szokványos testrész, tehát nem nagyon nyúlkálnak oda mások, legalábbis nekem nem hiányozna ha a párom letiltana róla. De a combját azért néha jó lenne...
2020. nov. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!