Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak szexelni?

Figyelt kérdés

Lehet velem van a probléma amiért folyamatosan olyan pasikkal ismerkedek meg akik csak szexelni akarnak. Vagyis inkább úgy fogalmaznék "a szex az első utána majd meglatjuk". Szűz vagyok 20 éves mindig is szerelemben akartam elveszíteni de kezdem elveszteni a reményt hogy a mai vilagban találok még olyan pasit akinek nem ez az első. Egyszer volt egy pasi ő legalább elhivott randizni de már a második randin meg akart dönteni...

Nem tudom miért de nekem ez nem normális és lehet emiatt nem találok párt mert azt vettem észre manapság már úgy működnek a dolgok hogy szex minél hamarabb akár már a megismerkedés napján és utána ha az működik jöhet a többi.

Lehet lentebb kéne adnom az igényeim és nekem is lefeküdni mindenkivel az első randin vagy menjek bele a szexbe? (nagyon sokan felajánlották már hogy feküdjek le velük és ez is valamilyen szinten sértő hogy dugni mindenki akarna velem kötetlenül de az hogy mondjuk megismerkedni az nem)

Lehet haladnom kellene a korral és élvezni az életet?



2020. nov. 22. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik legszebb élményem a szüzességem elvesztése volt. A párommal fél évet vártunk és már tényleg nagyon szerettük egymást. Azt az estét is tökéletesen megterveztük, és bár némely számításunk nem jött be, mégis csodálatos volt.

Én ezt az emlékemet semmiért sem adnám, még a legtökéletesebb szexistenért se, aki első randin fel akarna csinálni.


Szóval én türelemre intenélek, szerintem abszolút nincsenek nagy igényeid.

Én úgy gondolom, hogy olyan férfiakkal találkoztál, akik tényleg csak szexelni akartak majd otthagyni téged.

Persze, elvileg a szex jó szűrő lehet, hogy összeilletek-e... de szerintem ez hülyeség. Ha csak nincsenek nagy ellentétes vágyaitok (pl. mindketten megszállott BDSM rajongók vagytok de mindketten dominánsok), akkor a szex idővel össze tud hangolódni, jó tud lenni. Szóval ilyen szinten nem hiszek ebben az "összeillünk-e" típusú szűrőben.

2020. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne add magad könnyen. Tartsd magad a terveidhez. Különben csak egy jó sztori leszel valakinek, hogy "meghúztam bazzeg szűz volt!!" Nehéz lesz találnod olyat akinek nem ez lesz az első, de van aki normális, megérti és várni fog rá. Szóval nyugi, ne add fel, kitartást :)
2020. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen is lehet olyan pasit találni, akinek nem a szex az első, de biztos, hogy nem egyszerű.


Semmiképp se add fel, meg fogod találni azt, aki szeretni is fog előbb.


Szerintem amin változtatnod kéne, az az, hogy hol ismerkedsz, szerintem neten, társkeresőkön a leginkább igaz ez, hogy főleg szexre mennek az emberek.


Megkérdezhetem, te hol próbálkoztál eddig, ahol ezek a tapasztalatok vannak?

2020. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3

A netes társkeresőket kerülöm vagy ívben. Igazából a környezetemben ismerkedek pl. Fősuli

2020. nov. 22. 12:05
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
A szerelem nem más mint az ahogy a tudat alatt a szaporodási ösztön megnyilvánul benned. Mivel a mai világban a legtöbben nem akarnak gyereket, így szerelembe sem esnek és nem is akarnak. A szex viszont kell.
2020. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem minden pasi azzal akar kezdeni. Viszont ez egy elb@szott világ, ahol az ingerküszöb is egyre magasabb, és mindenki gyorsan akar megkapni mindent (pénzt, nőt...).

Első körben azt gondolom, hogy nálad pár évvel idősebb pasikkal ismerkedj, és ne egy diszkó, vagy bármi ilyen helyen.

2020. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Lehet nem a macsódíszfaszokra kellene rápróbálnod kizárólag :)



Nincs azzal gond ha valaki csak dugni akar, csak tudd kiszűrni ezt elég hamar, és akkor nincs pofáraesés.

Működik amúgy az életben a szex, és meglátjuk dolog, ha minden stimmel, simán lehet belőle komoly is. bár nyilván nem szűzen kell ilyenre rápróbálni. :)

2020. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ez nem hiszem, hogy így van. Nem csak a szerelem, hanem a szexuális ösztön is szaporodási ösztön és akarattól függetlenül tombol.

Az, hogy csak szexet akarnak, azért van, mert a pszichológusok is azt mondják, hogy az ember max. 2-3-szor lesz igazán szerelmes életében (valószínű, mert olyan sebezhetővé tesz, hogy soha többé nem tudja annyira megnyitni a szívét), ez mondjuk 10-15 évente egyszer fordul elő az emberekkel. A köztes időben is vágynak a szexre, de nem szerelmesek. Régen ezt el kellett nyomni, mert gyerek lehetett belőle. Mondjuk nem elnyomták, hanem összeházasodtak szerelem nélkül és jöttek sorban a gyerekek. Most a fogamzásgátlás megoldottá vált, tehát az emberek kiélhetik a szexuális vágyaikat viszonylag következménymentesen. Csakhogy ettől még nem lesznek gyakrabban szerelmesek. Amikor a szerelem és a szexuális vágy is stimmel (szerelemben a legnagyobb a szexuális vonzalom), akkor mindjárt nem csak szexet fog akarni az adott fél.

A szerelem viszont nagyon ritka és még annál is ritkább a viszonzott szerelem, szóval marad a csak szex, már akinek beveszi a gyomra.

2020. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert akarnak kielégülést, de felelősséget nem.
2020. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg az lehet az oka, hogy nem akarják azt, hogy a nyolcadik randin, több hét vagy néhány hónap után azt mondd, hogy "ne haragudj, mégsincs kémia".
2020. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!