Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok, ha a kisebb méretű pasitok vagy szexpartneretek felhúzna egy ilyesmi pénisz köpenyt, hogy növelje vele a méretét és nektek nagyobb öromet okozzon?

Figyelt kérdés

[link]


Tetszene, izgatna vagy lelombozna valamiért?

Miért?



2020. nov. 22. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Tetszene, ha nagyobb lesz tőle
Nem tudom, ki kéne próbálni, hogy milyen érzés
Nem kell semmi ilyesmi
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
ez mire is jó nem egészen jön át
2020. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ráhúzod a farkadra, és kicsit hosszabb, kicsit vastagabb lesz tőle, az oldala meg stimulálja a hüvely falát.
2020. nov. 22. 15:07
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

értem, akkor végülis ez egy olyan üreges dildo amit egy férfi tölt ki :D

nem mondom, hogy nem tennék egy próbát vele :D

2020. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Lelombozna egy olyan pasi, aki testképzavarral küszködik, képtelen magát elfogadni, többet foglalkozik a saját farkával mint velem. L.
2020. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Utalnam, a pasit akarom erezni, mubrokim van otthon is
2020. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
A 4 estől meg az 5 östől csak annyit kérdeznék hogy ha szeretnétek a pasit és odafigyelne rátok etc viszont nem lenne elég mert kéne még a farkához 1-2cm hogy igazán tudjátok élvezni...akkor mit mondanátok?
2020. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
6: en meg nem talalkoztam olyan farokkal ami megfelelo technika mellett ne tudtam volna erezni es elvezni, pedig voltam tenyleg kicsivel
2020. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Itt az oldalon és úgy átlagban a csajoknak alacsony a szexuális kultúrájuk és a fantáziájuk. Tegnap voltam egy szex shopban és beszéltem az eladó csajjal és mondta, a magyar pároknak eléggé egyhangú a szexuális életük. Főleg fehérneművel próbálkoznak, de mindenféle játékszertől megijednek, pedig annyi ötletes és jó fajta van már, csak hát prűdek a nők, sok esetben a férfiak is. Mutatta az eladónő, hogy bizony a legtöbb pasi a prosztatavibrátort is sem meri kipróbálni a párjával. Szóval, akkor nem kell csodálkozni, hogy a pénisz köpenyt is elutasítja a csaj, igaz fogalma sincs mennyire sokféle van abból is és mennyire tud élvezetes lenni. De hát ez van. Külföldi csajoknak 1000x jobb szexuális kultúrájuk van, mint a magyar csajoknak.
2020. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
8: mert nem akarok mukukit magunkba igazi helyett?
2020. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Csak akkor, ha valóban indokolt.


Sajnos ezen az oldalon, meg úgy általában is, teljesen átlagos mérettel, vagy még átlagon felülivel is sokszor, folyamatosan sopánkodnak a pasik. Értsétek meg, hogy a normális, átlagos méret elég! Nagyon idegesítő ezt hallgatni, amikor a mérettel amúgy nincs semmi gond, jó lenne teljesen, a folyamatos sopánkodás mégis egyszerűen elveszi az ember kedvét.


Az más kérdés, ha egy srácnak tényleg kicsi (mit tudom én, mondjuk 8-10 cm). Neki valóban jó ötlet lehet beszerezni ilyesmi segédeszközöket. De azért ez alapvetően nem sokakat érint szerintem.

2020. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!