Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen testalkatú nővel jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatú nővel jobb a szex, és melyik testalkatut könnyebb felszedni alkalmi vagy barátság extrákra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

amilyen izgat és személyiség függő melyiket mennyire nehéz felszedni


F

2020. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Felszedni nem testalkat függő, egy telt lány sokkal izgatóbb
2020. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom, a ducikat nekem könnyebben ment, de lehet csak azért mert bátrabban mentem hozzájuk. A szex is jó velük, nagyon kis hálásak tudnak lenni.
2020. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Független a testalkattól! Hidd el ezt egy idősebb, tapasztalt pasinak!
2020. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem testalkat függő. De te jó nagy tapló lehetsz, talán emiatt vannak nehézségeid csajozás terén..
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én fogtam így ki, de a nagyobb darab, vagy akár túlsúlyos nőkkel nagyon könnyű a szexig jutni, konkrétan rám nyomultak is ilyenek. De igazából sokkal jobb egy csinos lánnyal.
2020. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem függ össze, egyszer voltam egy lánnyal 185 magas volt na de nem volt tág sőt olyan kellemes volt odalent..
2020. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dubi
2020. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan vékony pasi vagyok,s talán pont ezért,vagy épp nem ezért,de nekem csak teltebb,ducibb hölgyek jönnek be,s izgatnak fel sexuálisan is! Sokkal jobb velük a sex,s számomra vonzóbbak,s izgatóbbak is! A vékony lány,ilyen nő sosem vonzott,s sosem érdekelt! De ez lehet,csak az én véleményem,s ízlésem!
2020. nov. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!