Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears miért tűnt el...

Britney Spears miért tűnt el úgy pár éve teljesen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 16:44
 1/8 anonim válasza:
39%
Iszik, drogozik, elhízott, mint egy disznó. Vajon ki lenne kíváncsi rá? 🙂
2020. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hova tűnt volna el? Menj fel az instajara, ott van ő, olyan, mintha a zárt osztályról posztolna szerencsétlen
2020. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szegény eléggé kiégette az agyát, gyámság alatt van, kiöregedett... szerintem nem képes bármi olyant alkotni, ami által még egyszer a figyelem középpontjába kerüljön.


Annak idején Britney fan voltam, nagyon sajnálom, hogy mi lett vele.

2020. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem csinált zenét mivel saját showja volt las vegasban ott turnézott folyamatosan
2020. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Emberek se kivancsiak már rá.
2020. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én sajnálom szegényt, régebben imádtam, sőt még most is hallgatok tőle zenéket. Gyönyörű és tehetséges volt, de a hírnév, a bulik, a pia meg a drog tönkretették őt. És sajnos nem csak ő van így ebben a szakmában, előbb utóbb az összes ilyen nemzetközi sztár rehabra kerül nem is egyszer. Szerintem jó lenne ha visszatérne és újra a toppon lenne :)
2020. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Hiába a magánéleti problémái, a munkájában meg sem lehetett érezni.

2007-ben kiadta a Blackout albumát, 2008-ban pedig a Circus albumát amivel világkörüli turnét is csinált be is került vele a rekordok könyvében. 2011-ben jött a Femme Fatale album, és turné, amit Budapestre is elhozott. Jött az X faktor, Scream & Shout will.i.am-el. 2013-ban pedig kiadta a Britney Jean-t és megkezdte a Las Vegasi rezidenséget ami nagyon sikeres volt. 2016-ban kiadta a Glory-t és rendesen oda tette mind az albumot, mind a promotálását. Vma, Billboard fellépés, Iheart, apple music festival stb... Majd bejelentette következő rezidenségét és már dolgozott a köv. Albumán is, de valami történt mert úgy döntött hogy szünelteti a karrierjét érthető okokból, mert élősködnek rajta. Nem ő rendelkezik a vagyona felett. Nem vállal semmit, amíg ez így marad, jelenleg harcban áll ezekkel a csotányokkal. Most abból élnek hogy kiadnak kiadatlan dalokat, újrakiadásokat, amíg még tehetik.

Szóval soha nem tűnt el, a kommentelők gondolom nem is követik a munkásságát 2007 óta.

2020. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
58%
Szóval nem értem az itt kommentelők zömét...
2020. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!