Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez így? Teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Teljesen frusztrált vagyok már emiatt.

Figyelt kérdés
24 órából 25-öt a szexen jár az eszem, meg hogy mennyire hiányzik egy nő, stb. Spontán merevedések, minden. Aztán mikor végre odakerül a sor, hogy dugjak én is, bírom max 5 percig, aztán elélvezés után, mint akit elvágtak: nem kívánom már egyáltalán az egészet, nem is tudnám folytatni. Ottvan a gyönyörű nő mellettem, és nem bírom kiélni a vágyaimat, mert nem tudom. Tudom, hogy a kielégülésnek ez a lényege éppen, hogy kielégüljek, de akkor is. Veletek is így van? 24f

2020. nov. 24. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére soha nem volt ilyen.
2020. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Milyen idő síkba élsz te?

A nap 86 400 másodperc. Ez utóbbi definíció szerint

„… az alapállapotú cézium-133 atom két hiperfinom energiaszintje közötti átmenetnek megfelelő sugárzás 9 192 631 770 periódusának időtartama.”

Ezért az SI nap pontosan 794 243 384 928 000 ilyen periódusnak felel meg.

2020. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen Én is így voltam. Több óra is kell mire újra kívánom kevés kivétellel.
2020. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit tehetsz, hogy nagyon hosszúra nyújtod az előjátékot. Gyakorlatilag a szex nagy része előjáték lesz, és maga az aktus, nos, hát annyi, amennyi sikerült. Nagyon sok mindent előjáték alatt is ki lehet élni (már ha ott bírod, hogy ne élvezz el). Idővel, sok-sok gyakorlással, ez a trend majd megfordul, jobban tudod konkrollálni magad, és egyre hosszabb lesz az aktus ideje...de ehhez türelem kell
2020. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elélveztél, akkor megkaptad, amit akartál. Ez így működik, csak addig tart.Azért kell olyan partner, aki minden másban is kielégít, szellemileg, lelkileg.
2020. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már csak az lehetne rosszabb, ha utána is folyamatosan kívánnád.
2020. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!