Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt már olyan, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt már olyan, akit helyreállított szexuálisan a Proviron nevezetű szteroid?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben hogy *véglegesen*


És nem folyamatosan kell szednie azért, hogy működjön.



2020. nov. 24. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
A proviron az nem szteroid. Honnan vetted ezt?
2020. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó nyertél


Szóval normálisan választ kapok?


Mi lenne ha egyszer nem belekötnétek, hanem próbálnátok segíteni.

2020. nov. 24. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Világosan leírja a betegtájékoztató, hogy a gyógyszer arra való, hogy pótolja a homronokat, ha a férfi szervezetében csökken azok szintje. Ebből teljesen egyértelmű, hogy addig van hatása, amíg szeded. Olyan mint a laktózérzékenységre a tabletta, ha beszeded, több homron van benned, ha nem szeded marad a tabletta előtti szint.

2020. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem a tesztom rendbe van


csak hyperprolactinaemia m van.

Magas prolaktin szint, amit valahogy le kéne csökkentenem.


Valahol azt irja pl h a proviron (angol oldalon), h le tudja csökkenteni a prolaktint, és a női mellesedést meg tudja állítani, de nem tudom h tenyleg igy van e.


Szintetika miatt lettem izuleti fajdalmas, es meddo. Attol ment fel a prolaktinom is.. Riszpitől.. ejakulacios problemaim vannak.


tehat hogy ha csak addig segit mig beveszem, tehat h eletem vegeig kene szednem, akkor az nem lenne ugy szinten se vlmi egeszseges.


Fiatalon tettek tonkre, sterilizaltak.. Borzaszto ez szamomra.

2020. nov. 24. 12:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Örökletesen tönkre tudnak valakit tenni, de *kigyógyítani* már nem?
2020. nov. 24. 12:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak fel kéne keresned orvost és vele konzultálni, hogy meg tudja mondani hogyan, mivel tudsz kigyógyulni.
2020. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

istenem


már voltam a szint úgy gyógyszertől el sterilizálódott orvosnál, bromocriptin t ajánlott, amitől csak ugyanolyan fáradt voltam, mint a riszpi ami tönkretett.


Egyszerűen hogy tudna egy olyan gyógyszer erőssé és szexuálisan egészségessé tenni, ami maga *lefáraszt*, hol az összefüggés az egészséggel, a fittséggel, k*rvára nem értem..

2020. nov. 24. 12:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet nem annak kellene megítélnie a gyógyszere kezelést, aki önként szedett be olyan szarokat, amik tönkretették az egészségét.


Gyanítom pont azért szedted fiatalon a hülyeségeket, mert jól vagy erősnek érezted magadat tőlük. Szóval elég logikátlan gyógyszert eldobni, csak mert nincs azonnali pozitív hatása, de azt csinálsz amit akarsz. Szedjél nyugodtan online fórumokon egészségügyi képzettség nélkül javasolt hülyeségeket, miután korábban hülyeségeket szedtél egészségügyi képzettséggel nem rendelkező emberek ajánlására.

2020. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ez volt a helyzet.

Egy autista apuka, ki a saját gyerekét akarta le rokkantosítani risperdal consta 50 mg val, 2 hetente fenékbe, hogy ezáltal csiszoljon belőlem pénzt, és ha már lerokkantosít, fizikális roncs vagyok, gyámság alá is helyeztek.


A riszpiről egykis információ . " kémiailag benzizoxazol származék, egyedi tulajdonságokkal rendelkező szelektív monoaminerg antagonista, antipszichotikum "


Februárra van időpontom endokrinológushoz, ott minden bizonnyal ad receptet a proviron ra.


A Bromocriptin ről többen írták ugyanazt, nem segít, és ugyanúgy csak sokat alszol-eszel tőle.

2020. nov. 24. 13:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem volt akkoriban választásom, 18 életévem előtt, ha önszántamból nem akarok menni, akkor az ápolók vittek volna be elvileg a pszichiátriára, apám kérésére, hogy adják be az injekciót.
2020. nov. 24. 13:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!