Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem normális kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális kapcsolatra, ha hízásfétisem van de nem akarom ezt megélni?

Figyelt kérdés

Többen írtak itt hasonlóról, kíváncsi vagyok a véleményekre. Az évek alatt tudatosult, hogy a következő dolgok különösen izgatnak:

1. Ha egy lány pozitív értelemben duci, hájas (ideálom átlag magassághoz kb. 80-100 kiló).

2. Ha egy lány hízik.

3. Ha egy lány direkt hízik.

4. Ha egy lányt hizlalhatok.


Ezek egy része egyértelműen káros vágy, egészségi szempontból is, valamint hogy benne lehet egy egyoldalú hozzááláás a másikhoz. Ezt tudom. Azt gondolom, hogy az 1. pont még vállalható, a 2-4 viszont valószínűleg nem. Ezért nem AKAROK ilyet csinálni, de a vágyamat nem lehet lekapcsolni, próbáltam. Amit tehetek, hogy háttérbe szorítom ezeket, hogy ne legyenek zavaróak. Ez patthelyzet, de nem tragédia. A feladatom, hogy ezekkel a beteges adottságokkal próbáljak normális kapcsolatot keresni.


Azt gondolom, hogy ha duci társam lenne, és az 1. dolog meglenne, talán a többi nem lenne annyira meghatározó. De például egyszerűen félek egy vékony lányhoz közeledni, mert soknak érezném a négy dolgot egyszerre háttérbe szorítani.


Szerintetek lehet normális kapcsolatom így? Taszító ez egy lánynak, vagy van aki megérti, sőt akár segít küzdeni és normális keretek között tartani? Vagy jobb ezt egyedül lekezelni, titokban tartani és nem beszélni róla?


21/F



2020. nov. 24. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom nem vagy reménytelen eset, mert belátod, hogy egészségügyileg nem helyes minden.

Duci lányt valószínűleg tudsz találni. Az, hogy rávedd a hízásra, valószínűleg nem túl gyakori. Ugyanakkor szerintem ha ilyen nővel lennél (szerelem, szeretetből), akkor belátnád, hogy jobb ha nem hízik tovább, és szexibbnek látnád, hogy kövéren elfogadja magát, minthogy hízni vagy fogyni akarjon.

Az, hogy te hízlald fel... hát, nem elég, hogy veszel neki ételt, és esetleg főzöl rá? Nem feltétlenül fog hízni, de eszik.

2020. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne normális párkapcsolatod? Még ha kizárólagosan ezekből tevődik is össze az izgalmad, ott az 1-es pont. A többiről pedig te is tudod, hogy a való életben nem etikus elvárni.

A változást meg lehet próbálni például úgy, hogy nagyon sok negatív dolgot kapcsolsz hozzá. Mondjuk jobban beleéled magad az emberi érzékenységedet is használva, hogy minél kövérebb valaki, annál nehezebbek számára a hétköznapok és annál több egészségügyi probléma fenyegeti. A terápiákban valamikor direktebb módszereket alkalmaznak, például rendszeresen rossz szagnak teszik ki a pácienst hizlalós videók nézése közben, és az a koncepció, hogy emiatt előbb-utóbb az agya visszataszítónak és undorítónak fogja tartani az egészet.

A másik lehetőség, hogy nem fojtod el. Ugyebár arra izgulsz, amire izgulsz, és évek kitartó munkájával is elég kétséges, hogy mennyi változás érhető el. Én azt az alapszabályt követem, hogy a szexualitásunk alapvetően nem elfojtani való, hanem (józan keretek közt) megélni való, feltéve, hogy nem okozunk kárt másoknak vagy a saját életünkben. Jó pár perverz dologra izgulok, amiket eszem ágában sincs átültetni a valóságba (sőt: fizikai képtelenség lenne). Eközben jól működő párkapcsolatom van izgalmas és kielégítő (de alapvetően szokványos) szexuális élettel. A perverzebb típusú élvezkedést időnként kiélem fantáziák és maszti formájában, és ennyi, nem kell túlkombinálni.

2020. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

így is lehet normális kapcsolat

ha elismered hogy vágyaid károsak másnak, akkor könyebben háttérbe szorítod őket

és ha naaaaaaaagyon nagy mázlid van találhatsz hasonló fétissel rendelkező egy lányt

2020. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon lesz normális kapcsolatod... nem csak az egészségtelen fétised miatt. S azért sem, mert a legtöbb 80-100 kg-s nő inkább fogyni szeretne mint tovább hízni (persze annak örülni fog hogy elfogadod őket ducinak és neked tetszik).

Tele vagy komplexusokkal - ld. félsz a vékony lányoktól - amik erősen kondícionálódni kezdtek benned. Keress fel egy szakembert ezek feloldására, mert ezek a komplexusaid nem csak a feederer fétisedben jelennek meg, hanem a szociális kapcsolatok kiépítésében is gátolni fognak.

2020. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 1. pontodnak én tökéletesen megfelelek, de az 100% hogy direkt nem híznék tovább és nemis hagynám hogy hízlaljanak.

Te egyébként milyen paraméterekkel rendelkezel ilyen vágyak mellett?

23n

2020. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös neked milyen vágyaid vannak?:P
2020. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom, ez azért eléggé határeset. Az 1. vágyaddal nincs gond, a többi necces. Igazából egy kis hízást (ilyen 3-5 kiló) elvileg akár ki is próbálnék egy komoly kapcsolatban, ha a pasit ennyire izgatja. Csak nem tudom, hogy segítség helyett nem rontana-e a helyzeten? Nem lenne utána még nehezebb? 24/N
2020. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Totál megértelek, kedves kérdező, nekem is kb ezek a fétiseim, sajnos. Én azért bízok benne, hogy találok hozzám való nőt, a fétiseim női párjával. Senkit nem szeretnék rávenni a hízásra, de szeretnék olyan párt, aki hízik, nem miattam, hanem magától. Van sok ilyen nő, csak senki nem tudja közülük, hogy

1) ez amúgy egy fétis , néhányaknak

2) van a világon jó pár férfi, akit különben izgat az, amit ők napi rutinszerűen csinálnak, vagyis napközben-esténként fullosan teleeszik magukat

Illetve, sok ezer nő van, aki most is, napról napra egyre kövérebb: persze, hiszen aki kövér, az nem egy reggelre lett 70ről 120 kiló.

2020. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!