Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyesek miért olyan elutasítóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért olyan elutasítóak a lábfétishel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma pl. néztem a TV-t, és azzal kezdődött a film, hogy Charlie Sheen a takaró alatt puszilgatta egy nő lábujját, és be is kapta azt. Itt meg páran úgy beszélnek erről a fétishről, mint ha valami lepra lenne.

2020. nov. 24. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
mert nekik a bántalmazás, erőszak a normális
2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdezték meg ugyanezt
2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert savanyú szagú.
2020. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert kegyetlenül undorító és a hányinger elkap ha csak rá gondolok
2020. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azokat akik a retkes, büdös lábakra izgulnak, én sem értem, de egy ápolt női láb, puha talpakkal, szép körmökkel, vékony bokával szerintem nagyon dekoratív és izgató tud lenni. Engem azért hoz lázba, mert alig nő rajta szőr, vagy semennyi, a talp pl. teljesen csupasz, és puha, finom tapintású. Egyszerűen szép na. Pl. egy csinos lány farmerban, zokni nélkül nagyon sexy tud lenni. Egyébként egyáltalán nem csak ez izgat, és ezért is tartom szomorúnak, ha valaki ezt elítéli, egyáltalán nem csak elmebeteg lábfétishesek vannak. Ugyanannyi beteges van köztük, mint a többi perverz között kb.
2020. nov. 24. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os:

Lehet hogy te így látod. De a talpfétisesek 90% aki rám írt eddig elmebeteg volt, és nárcisztikus.

2020. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítom el.
2020. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is lábfétises vagyok férfiban, és több okot látok:

A, Sokan egyből ezzel kezdik, ami részben jó, de nagymértékben rossz. Jó, mert legalább nyílt lapokkal játszik az illető. Rossz, mert a másik fél egyből, automatikusan elgondolja, hogy "Na, ezt csak ez az egy dolog érdekli", holott nem feltétlen van ez így;

B, Nagyon sokan ki sem próbáltak semmi ehhez köthető dolgot, csak ráhúzzák, hogy "fúúj", és tsi.-t. De ha egyszer egy erre alkalmas személlyel kipróbálnának legalább egy dolgot, akkor lehet, hogy más lenne a matek...;

C, Alapból a lábbal nem igazán szoktak szinte sehol sem foglalkozni. Megmossák, levágják a körmöt, zokni/harisnya rá, azt ennyi. Túlságosan nincs a látókörben ez a testrész, főleg, ha késő ősztől kora tavaszik zárt cipőben érlelődik.

2020. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők undorait úgy tudtam jobban megérteni, ha elképzeltem az ellenkező nemet velem szemben olyan viselkedéssel, amit egyes férfiak tanusítanak a nők iránt.

Képzeld el, hogy a füledbe akar nyalni egy 120 kilós nő, de annyira erre gerjed, hogy szinte már megőrül. Rád ír privátban, és azzal kezdi, sya sépfiu had nyajam ki a jo zsiros füledet.


Na én ezen beszarnék, és ha gyakran fordulna elő ez, akkor a fülfétisesekről már ez jutna eszembe. Tömegesen szerintem ez van elterjedve, de egyébként a lábfétis szerintem teljesen oké.

2020. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!