Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora összeg beáldozásával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összeg beáldozásával találhatnék biztosan tartós szexpartnert?

Figyelt kérdés

Mindig egyszerű életet éltem. Eddig sem tudtam mire költeni a pénzt, azt terveztem, hogy majd a leendő párommal utazgatni fogok a világban, de ennek most vége.


Azóta kétszer olyan gazdag lettem a Bitcoin árfolyamának köszönhetően és igazából már annyira mélyponton vagyok lelkileg, hogy nem is érdekel a pénz.


Várom a kreatív ötleteit az összes itteni okoskodónak, aki szerint az a lényeg, hogy legyen pénzed.



2020. nov. 24. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érdekel a pénz, add nekem, majd én küldök neked nőt.
2020. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi pénzed van, mint amennyinek mondod itt magad, akkor nem tennél fel kérdést. Felmész a rosszlányokra és mindennap fix lánnyal szexelnél ezáltal ő lesz a szexpartnered. Vagy puncson sugardaddy leszel. De erősen kamu szagot érzek nálad.
2020. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem írta mi lett kétszer annyi. 50 ezerből is csinálhatott 100-at. kamu a kérdés
2020. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát, 430.000 Ft a nettóm. 200.000 kell, hogy megéljek, szóval sajnos kétlem, hogy elég lenne a fizetésem rád :(


27/F

2020. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*rá
2020. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt benéztem :D
2020. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Küldj nekem egy autóra valót, és garantáltan minden este más partnerrel lehetsz, vagy állandóval, ha arra fáj a fogad.

Vannak ismerőseim... válogathatsz is.

Ha már ennyire nem érdekel a pénz, Mr Musk....

2020. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nézd a pénznek az az értelme, hogy akinél van az mondja meg mi legyen egy csomó dologban. Szóval akinél van az eléggé felelősség szerintem. Szóval használd értelmesen ne kurvákra elsősorban.
2020. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egy állandó partnered van az kb havi 200-500 eft, attól függően mennyire jó a csaj, és mennyit találkoztok. Heti 1, 2 alkalom van ebben.


De érdemesebb egy lánnyal találkozgatni, és alkalmanként elszámolni az olyan 20-50 eft között van.


A rosszlanyok.hu-n olyan 15-30 eft az óra. Ott is mehet mindig egyhez, csak nincs meg a kizárólagosság.


Amúgy ha valaki azt mondja "amatőr" lányok közül, hogy csak veled találkozik heti 1x, annak se nagyon kell hinni...

2020. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem prostituáltat akarok... És ne álszenteskedjünk már. Ugyanaz a nő, aki mélyen elítéli a dolgot nem állna le olyan férfivel, aki bizonyos egzisztencia alatt van. Attól, hogy nem a pénz cserél gazdát, hanem pénzért vásárolt anyagi javak még ugyanúgy ott van mögötte ugyanaz az összeg.
2020. nov. 25. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!