Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora összeg beáldozásával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összeg beáldozásával találhatnék biztosan tartós szexpartnert?

Figyelt kérdés

Mindig egyszerű életet éltem. Eddig sem tudtam mire költeni a pénzt, azt terveztem, hogy majd a leendő párommal utazgatni fogok a világban, de ennek most vége.


Azóta kétszer olyan gazdag lettem a Bitcoin árfolyamának köszönhetően és igazából már annyira mélyponton vagyok lelkileg, hogy nem is érdekel a pénz.


Várom a kreatív ötleteit az összes itteni okoskodónak, aki szerint az a lényeg, hogy legyen pénzed.



2020. nov. 24. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 az emberi kapcsolatok nem ilyenek, ahogy gondolod. persze lehet ilyenné gyűrni őket, de általában nem ez megy. ez akkor van max ha az egyik nagyon szorult helyzetben van és ezért kénytelen olyat eladni magából, amit normálisan nem tenne. sacc olyan, mintha levágná egy ujját, hogy túléljen.


szerintem amúgy az lehetne neked jó irány, ha kicsit magadat tennéd örömtelibbé, mert kicsit kiégettnek tűnsz. és szerintem nem szórakoztatás irányában lenne ez esetedben, mert ahogy írsz azaz érzés, hogy egy utazás után egy nővel aki lefekszik veled is sacc ugyanitt lennél.


és ha kicsit örömtelibb lennél, akkor jó eséllyel találnál olyan valakit, aki örömből van veled.

2020. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz a bitcoinnal, mert vissza fog esni az árfolyama, és elveszted minden pénzed, ha nem veszed ki mielőtt visszaesne az árfolyama.


Ha olyan sok van a jótanácsért cserébe dobhatnál egy kicsit, de én nem tartanám abba a pénzem.

2020. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!