Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyesmire szerintetek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmire szerintetek mennyi nő nyitott?

Figyelt kérdés
Watersports (szóval lepisilnék, vagy meg kéne innia a férfi pisijét), mélytorok, rimming (amikor a nő nyalja ki a férfi seggét). Ilyesmikben a legtöbb nő benne lenne?

2020. nov. 27. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj, ahogy közeledsz az elmeosztályhoz, úgy találsz egyre több ilyet.
2020. nov. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekel, mert a barátom ilyeneket kér amiben én benne vagyok, de néha beszéltem róla másoknak (nem irl), és akkor hasonló kommenteket kaptam, de én nem gondoltam, hogy olyan nagy ügy.

A barátom azt mondta, hogy pl. fenekelésre könnyű olyan nőt találni, aki benne van, de ha ugyanezt szíjjal és nem visszafogottan, arra elég kevesen vállalkoznak.

Csak nem tudom eldönteni, hogy mi az, ami mostanában átlagos és gyakori, mert nincs túl sok tapasztalatom. Az első barátom teljesen vanilla volt, a mostani meg ilyen.

2020. nov. 27. 02:58
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagy ügy. Mondjuk a pisi az már nálam nem fér bele. De a mélytorkos kényszer francia fejráhúzással, és a fenekét is nyalom, ujjazom, az ok. Meg még sokminden más is megy...


45N

2020. nov. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Az én kis barátnőmmel ezeket mind megtehetem, h kedvem van. :)
2020. nov. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Simán. Minden nő imádja ezeket. Igazából erre vágynak. De már az első randin. Mekkora Don Huan vagy hogy rájöttél. 24L
2020. nov. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Pontos statisztika szerintem nem létezik, mert mindenki azt vall be, amit akar és az is számít, hogy hol, milyen embereket kérdeztek meg róla.


Azt viszont kijelenthetjük, hogy JÓVAL többen fantáziálnak róla, mint amennyinek lehetősége van akár életében kipróbálni.


A névtelen oldalon lévő durva, elítélő megnyilvánulások miatt félénkebb srácok még prostituálttól sem merik megkérdezni, mert azoknak meg aztán van egy elég bunkó stílusa.


Én például amiket írtál mindet kipróbáltam volna, akár még viszonoztam is volna (ha ez lett volna az ára, hogy legyen rá lehetőségem), de a valós tapasztalataim azok, hogy már akkor hihetetlenül boldog voltam, amikor olyan lánnyal hozott össze az élet, aki legalább az orális szextől nem undorodott, esetleg kérés nélkül csinálta.


És fogalmam sincs, hogy hol lehetne célzottan szexuálisan nyitott lányokat találni.

2020. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi is szoktunk pisis játékokat játszani. Nem sokan vallják be, hogy ha egyszer kipróbálták, megszerették...én 5 komoly párkapcsolatban, minden nővel eljutottam valameddig, volt aki már kérte.47/f
2020. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészségetekre!
2020. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!