Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá újra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá újra a popsija nyalatására a feleségemet? Régen az volt a kedvence.

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt letévedt a nyelvem, először meglepődött, de utána úgy viselkedett mint még soha. Ő szégyellős típus, az ágyban is csendes-visszafogott, de akkor elkezdett úgy nyögni mint még addig soha, előszőr olyanokat mondott hogy “nem hittem hogy ez ennyire jó” majd eljutott oda hogy “nyald a seggemet, ne hagyd abba”. 3x élveztem el a popsija nyalásától és a viselkedésétől, úgy hogy hozzám se ért. A második alkalommal már magától négykézlábra ment, széthúzta a seggét és úgy nyalatta, majd a nyelvem budugására is rámparancsolt. Hatalmasakat nyögött, 2 év után már olyanokat mondott amit sose néztem volna ki belőle és soha nem gondoltam volna, pl. azt nyögte “nyald ki a szőrös seggem, dugd fel a nyelvedet a szaros seggembe” (nem is szőrös neki és maximálisan tiszta volt mindig is de ezek a szövegek izgatták fel).

Soha ilyen állatiasan nem viselkedett még mint a popsija nyalatásától azóta sem. Beszélni nem lehetett soha erről mert ahogy írtam nagyon szégyellős a mindennapi életben is, meg amúgy a szexben is. Pl maximum egy gyertya éghet a szobában, de villanyfényről vagy nappali szexről szó sem lehetett sose. Nagyon fura kettőség ez tőle de nekem nagyon bejött, hogy tud ilyen is lenni. Ünnepekkor, különleges eseményekkor legnagyobb meglepetésemre kinyalta az én fenekemet is 4 év után. Olyankor is nyögött közben. Akkor is tőle szokatlan dolgokat mondott amit sose néztem volna ki belőle mert nem az a típus, pl “na milyen érzés nyalatni a szőrös seggedet (nekem tényleg kicsit az), gondoltad volna ezt reggel a wc-n ülve?”

Nagyon durva fétisünk lett ez, de sose beszéltünk róla, mert ezen kívül ugyanaz a szégyellős nő maradt a normál szex közben és a mindennapokban is. Olyan aki megszólalni is alig mer.

Viszont! A legjobb barátnőjének is ajánlotta a dolgot, akinek meg is tette a pasija! Viszont szerintem nem tisztította ki magát annyira a csaj mint a feleségem és a srác kórházba került bakteriális fertőzés miatti kiszáradással. Durva volt! Azóta (már több mint egy éve) nem enged a popsija közelébe a feleségem. Először finoman mondta, hogy “ne csináld, nem akarom hogy kórházba kerülj”, majd ahogy egyre többször próbálkoztam már durvábban szólt, “ne viccelj azt nem szabad, mondtam hogy nem, felejtsd el!”

Legutóbb már szó szerint rámordított, hogy hagyd békén a seggemet! Vissza lehet ezt még fordítani valahogy? Akkorákat még sose élveztünk mint amikor engedte és a reakcióiból, önmagából kifordult viselkedéséből is tudom mennyire szereti a dolgot. Hogyan vezessem rá újra? Arra gondoltam hogy fürdéshez odakészítek egy antibakteriális szappant és szépen azzal megmasszírozom neki, majd a fülébe súgnám, hogy “nagyon szeretném kinyalni a tiszta seggedet, nem lesz semmi baj belőle”.


Mit tanácsoltok?


2020. nov. 27. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Te szánalomgyár...
2020. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Barcsak lenne nekem is valami amitol igy be tudnek kattanni!
2020. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Remélem az antibakteriális szappant csak kívülről akarod használni. Belülről súlyos károkat okozhat, nem oda való.

2020. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!