Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság még létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még létezik olyan férfi akinek a szex az egy óránál hosszabb gyengéd, érzéki szeretkezést is jelenti, vagy a múltban ragadtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az 5 évem alatt mióta aktív szexuális életet élek 1 ilyen férfivel találkoztam. Rajta kívül mindenki 40 perc alatt kipörgetett 6 pózt, de a legalapabbakat. Majd közben kétszer össze élvezte a mellem meg a hasam, és a csiklómat leszarta, csak ujjazott de azt is úgy mintha csak egy műp*na lennék. Ezt kicsit megelégeltem már. Szerintetek van esélyem még gyengéd szeretkezésre? 26 vagyok, de lehet hogy kicsit régimódiak a vágyaim akkor, és most erre divat vágyni!

2020. nov. 27. 11:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Én azon agyalok, hogy vajon létezik még olyan nő, akinek a társához kapcsolódó érzelmek a meghatározóak, és nem az, hogy hány perc alatt hány pózt tud bemutatni a férfi, vagy a múltban ragadtam?
2020. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Üdv a való életben,a nagyszájú,mindenhez (is) értő,20+ cm es farkú pasik világában. Ennyit tudnak,meg nyalakodni,de a teljesítményük nulla. Magamnak az ujjammal nagyobb élvezetet tudok okozni.
2020. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%

40 perc? Mesében élsz te? :D

Ahhoz vér is kéne, meg izgalom, hogy valaki legalább 40 percig bírja...

Szerintem meg kicsit fejlődj a dolgokkal. Legyen több 10-15 perces menet.

Elhiszem, hogy te csak fekszel, mint a bot ott az ágyban, de valakinek dolgoznia is kell ezért, tudod...

A nők manapság igazán érzéketlenek!

2020. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#1 van ilyen, persze, de mond nekem hogy az neked semmit nem nyom a latba hogy milyen a szex vele!?

#2 hát igen, kb már én is irt tartok!

2020. nov. 27. 11:43
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
40 perc? Én még ilyennel sem találkoztam! Csak gyönyörű 3percesekkel. Akik azt sem tudják mit kell egy nővel csinálni. Azonkívül hogy belémveri a farkát.
2020. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%

Örülök akkor hogy én kivétel vagyok, már csak egy komoly kapcsolat kéne hozzá

20/f

2020. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

Én néha sok órán át szexelek, de ne haragudj ez egyáltalán nem normális, sőt nem hiszem hogy egészséges.


Ez azt jelenti, hogy órákon keresztül felizgulva kéne lenni, ez még talán nem probléma, de a férfiaknak kicsit több vérre van szüksége mint a nőknek, amit nem a jó Isten fog odapumpálni. 1 óra szex, ha csak a szexet nézzük, rohadt sok.

2020. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Bezzeg itt a gyakorin de tudnak hencegni! Van aki egész éjszakés szexet ígér. Na persze...L.
2020. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#3 nem egy menet 40 perc, a szex mindennel együtt. A szopás, vetkőztetés, az a kevés ujjazás, a menetek, közben megint szopás, élvezés és ezek! Én nem a fadarab típusú nő vagyok, de ha a pasi kb csak a misszionáriust a kutyát meg a lovaglót (és ezek változatait) ismeri, akkor nem igazán tudok mit tenni!
2020. nov. 27. 11:47
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

sajnos nincs eléggé hangsúlyozva az odafigyelés és kommunikáció fontossága. na meg mindenkinek mást jelent a jó szex.

azért kíváncsi lennék a másik oldalra is, a pasik vajon hogy látták, mit tud nyújtani a kérdező.

2020. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!