Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az fájdalmas, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fájdalmas, ha egy nő erősen kiszívja a péniszt?

Figyelt kérdés
Olvastam egy vicces fórumon most, hogy behorpad tőle a fejed is. Az tudom hülyeség, na de még is ez tényleg fájdalmas?

2020. nov. 27. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudja olyan erősen szívni.
2020. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem még csak fogazástól lett sebes. De azt élveztem szóval nem volt gond. :D
2020. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy barátnőm úgy leszopott, hogy a gerincvelőm a kisagyam a nagyagyam is ment spermával együtt. Azóta csak ténfergek a világban.
2020. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mennyire erősen... egyébként igen, tud fájdalmas lenni ha totál erősen megszívják - hát bizony akkor bro' te is megszívod :D
2020. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomot hagy a dolog akkor már van baj, nem a szívás, hanem a nedves meleg "ölelés" és a nyelv a lényeg.
2020. nov. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!